اخبار > 382 درصد رشد در تعیین تکلیف قراردادهای راکد شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

382 درصد رشد در تعیین تکلیف قراردادهای راکد شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی

مدیر حقوقی و قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از فسخ بیش از ۷۱۵ قرارداد واگذاری زمین سرمایه‌گذاری راکد در شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: زمین شهرک‌های صنعتی فقط به سرمایه‌گذاران فعال واگذار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی، فرهاد ایرانی‌فام در بازدید از شهرک صنعتی مراغه ، با تاکید بر آزاد سازی و تعیین تکلیف اراضی راکد و بلا استفاده اظهار داشت: اراضی شهرک‌های صنعتی باید به سرمایه گذاران واقعی و علاقه مند و کارآفرینان بر اساس دستورالعمل های ابلاغی صورت گیرد.

 

وی با بیا اینکه بر اساس رویکرد واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی به سرمایه‌گذاران واقعی و خلع یَد از صاحبان اراضی بلا استفاده، در سال 1398 تعداد 364 قرارداد واگذاری زمین شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی لغو شد، افزود: در سال 1399 هم تعداد 351 قرارداد واگذاری زمین صنعتی به سرمایه‌گذاری راکد در آذربایجان شرقی لغو شده است.

 

گفتنی است این آمار در مقایسه با سنوات قبل،  رشد ۳۸۲درصدیداشته که این میزان قابل توجه جهت تعیین تکلیف قراردادهای راکد در عملکرد این شرکت بی سابقه می باشد.به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی، فرهاد ایرانی‌فام در بازدید از شهرک صنعتی مراغه 2، با تاکید بر آزاد سازی و تعیین تکلیف اراضی راکد و بلا استفاده اظهار داشت: اراضی شهرک‌های صنعتی باید به سرمایه گذاران واقعی و علاقه مند و کارآفرینان بر اساس دستورالعمل های ابلاغی صورت گیرد.

 

وی با بیان اینکه بر اساس رویکرد واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی به سرمایه‌گذاران واقعی و خلع یَد از صاحبان اراضی بلا استفاده، در سال 1398 تعداد 364 قرارداد واگذاری زمین شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی لغو شد، افزود: در سال 1399 هم تعداد 351 قرارداد واگذاری زمین صنعتی به سرمایه‌گذاری راکد در آذربایجان شرقی لغو شده است.

گفتنی است این آمار در مقایسه با سنوات قبل،  رشد ۳۸۲درصدیداشته که این میزان قابل توجه جهت تعیین تکلیف قراردادهای راکد در عملکرد این شرکت بی سابقه می باشد.

تاريخ: 1400/02/15  | ساعت: ٢٢:٢٢ | شناسه: ١٣٩٩٥ | تعداد نمايش: 559

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج