اخبار استانی
 

سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی

سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی برگزار شد.


تعلیق فعالیت‌های غير ضروري نیازمند مصرف برق زیاد در واحدهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده در مورد قطعی برق در کشور لازم است هر گونه فعالیت غیرضروری در واحدهای تولیدی که نیازمند مصرف برق زیاد است تا زمان پایداری مجدد شرایط تعلیق گردد.


رعايت اخلاق زيست محيطي، اصلاح الگوي مصرف، كاهش و كنترل آلاينده‌ها در مبداء و استفاده از فنآوري‌هاي سازگار و دوستدار محيط زيست در SMEها

علي رسوليان در پيام خود به مناسبت فرارسيدن 29 دي ـ روز هواي پاك ـ اظهار داشت: "بحران آلودگی هوا یکی از مهمترین تبعات انقلاب صنعتی به‌شمار می‌رود و کاهش این آلودگی یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان و مردم کشورها محسوب می‌شود. توسعه استفاده از سوخت‌هاي فسيلي همزمان با گسترش و تراکم شهرها، مسبب توليد آلاينده‌هاي زيست محيطي شده، به‌نحوي كه توان تحمل طبيعي يا ظرفيت زيستي محيط‌هاي پذيرنده اين آلاينده‌ها نيز با چالش مواجه گشته است."


کمبود آب واحدهای صنعتی با اجرای خط انتقال سد کلقان چای رفع می‌شود

معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: کمبود آب واحدهای صنعتی منطقه با اجرای خط انتقال سد کلقان چای بستان آباد رفع می‌شود.


صادقی نيارکی: دستگاه‌هاي خدمات رسان باید به وظيفه قانوني خود در شهرک‌هاي صنعتي عمل كنند/ زرندي: نهضت ارتقاء كيفي در شهرک‌های صنعتی در دستور کار قرار گیرد/ رسوليان: با رفع معضل بروکراسی‌ زائد، موانع موجود بر سر راه بخش خصوصی را هموار مي‌كنيم/ صالحي‌نيا: اجزاء زنجیره تأمین و مراکز تسهیل گر صنایع کوچک و متوسط با صنایع بزرگ توسعه مي‌يابد/ مصاحب: 300 پروژه زیرساختی در شهرك‌هاي صنعتي تا پايان سال جهش توليد افتتاح می‌شود

در نشستی که روز يكشنبه با حضور معاون امور صنايع، معاون طرح و برنامه و سرپرست معاونت توسعه مديريت، منابع و امور استان‌هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنين معاون وزير و رئيس هيأت عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار شد، از خدمات محسن صالحي‌نيا تقدير و علی رسولیان به‌عنوان معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران معرفي شد.


معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد

طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، علي رسوليان به ‌سمت معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.


شهرک صنعتی شهید سلیمی به عنوان نخستین شهرک صنعتی کشور برای جابجایی مسافر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: سکوی مسافری قطار در شهرک شهید سلیمی که ۱۰ سال پیش از سوی این شرکت احداث شده بود فعال می‌شود.


سهم ۴۰ درصدی صنعتگران ترکیه‌ای در شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز

استاندار آذربایجان شرقی با ابراز علاقمندی نسبت به تقویت همکاری‌های تجاری و سرمایه‌گذاری با فعالان اقتصادی ترکیه، گفت: در حال حاضر، ۴۰ درصد واحدهای تولیدی مستقر در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی تبریز متعلق به صنعت‌گران ترکیه است.


راه دسترسی شهرک صنعتي شهید سلیمانی به آزادراه تبریز- سهند در حال اصلاح است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: اصلاح هندسی راه دسترسی شهرک شهید سليمانی به آزادراه تبریز - سهند برای تردد ایمن خودروها در حال انجام است.


اتمام طرح‌های نیمه ‌تمام در دستور کار دولت است/ طرح مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های بزرگ به زودی اجرا می‌شود

علیرضا رزم حسینی در نشست هم انديشي با مجمع نمایندگان مردم آذربایجان شرقی در مجلس شوراي اسلامي افزود: با توجه به ظرفیت بالای آذربایجان شرقي در صنعت خودرو، باید توجه بیشتری به این بخش شود و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در این خصوص آمادگی دارد.


قوانین مزاحم بايد از سر راه تولید و صنعت برداشته شود/ مبارزه با نابرابری‌ها در صنعت فولاد کشور تقویت می‌شود

علیرضا رزم حسینی در نشست هم انديشي با فعالان اقتصادي آذربایجان شرقی در اتاق بازرگانی، صنايع، معادن و كشاورزي تبریز افزود: متأسفانه طی سال‌های اخیر شاهد وجود تبعیض‌ها در فولاد کشوریم و باید جنگ تمام عیار در قبال رانت‌های ایجاد شده در این بخش آغاز شود که طی ماه‌های اخیر اقداماتی در این زمینه به انجام رسیده است.


افتتاح خط تولید محصولات جدید شیرین عسل با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرك صنعتي غيردولتي شبستر

وزیر صنعت، معدن و تجارت در آيين خط تولید محصولات جدید گروه صنايع غذايي شيرين عسل گفت: صادرات سالانه صنایع غذایی ایران به پنج میلیارد دلار رسیده است و افزایش آن تا ۱۰ میلیارد دلار نیز دور از ذهن نیست.


يك واحد صنعتي توليد كننده انواع تبلت و تلفن همراه در شهرك صنعتي مراغه افتتاح شد

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشيه آيين افتتاح واحد صنعتي "توسعه راهكارهاي هوشمند امين" در شهرك صنعتي مراغه در گفت‌وگو با خبرنگاران از سرمایه‌ گذاری ۱۴۰ هزار میلیارد تومانی این وزارتخانه در صنعت کشور در هشت ماه امسال خبر داد و گفت: شاهد رشد بالایی در این زمینه بودیم.


افتتاح فاز اول "مجتمع فولاد آذر حدید" در شهرك صنعتي بناب

برای ساخت فاز اول این مجتمع فولاد كه در زميني به مساحت يكصد هزار مترمربع احداث شده، 3000 میلیارد ريال سرمایه گذاری شده است.


سالگرد شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گرامی باد.

آنقدر از وجود تو می ترسیدند که در دل سیاهی شب آن هم نه از راه زمین، بلکه آسمان تو را پر پر کردند. این را بدان در ایران غیور مردانی به مانند تو زیاد هستند. تفکر سردار سلیمانی هر روز در دل و ذهن مردم زاده می شود و این دشمن خونخوار باید بداند که با هر بار کشتن یک سردار سلیمانی، صدها سردار سلیمانی دیگر متولد خواهند شد.


اجازه نداده‌ایم حتی یک واحد تولیدی در استان تعطیل شود

استاندار آذربایجان شرقی گفت: از بدو مسئولیتم در استانداری و با پیگیری‌ها و جلسات تخصصی مختلف، اجازه نداده‌ایم که حتی یک واحد تولیدی در استان تعطیل شود.


9 دِِي يعني تجلي هوشمندي و بصيرت مردم،يعني تقابل حق و باطل

روز نهم دي بواسطه حركت عظيم وفوق العاده مردم درتاريخ ماندگار شد. مقام معظم رهبري (مدظله العالي)


هنربر بعنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهيد تجلايي شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي منصوب شد.

با حضورسرهنگ صفدري فرمانده سپاه ناحيه امامت تبريز و سيد مرتضي نيرومند اسكويي مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي، محمد تقي هنربر بعنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهيد تجلايي شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي منصوب شد.


واگذاري زمين صنعتي در توسعه شهرك صنعتي بناب

سيد مرتضي نيرومند اسكويي در مراسم توديع و معارفه رييس حوزه قضايي بخش ممقان در سالن اجتماعات كارخانجات توليدي مهراصل از واگذاری زمین صنعتی در توسعه شهرک صنعتی بناب خبر داد.


معامله اراضی شهرک‌های صنعتی، بدون ایجاد واحد تولیدی قابل قبول نیست

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: موضوع خریدوفروش‌هایی که در شهرک‌های صنعتی منجر به تولید و اشتغال نمی‌شود، به‌هیچ‌ عنوان قابل ‌قبول نیست.


برق طرح توسعه شهرک صنعتی بناب تامین می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: در نشستی به صورت ویدیو کنفرانس با حضور نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی،معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر و مدیران و مسئولان برق استان وضعیت تأمین ظرفیت برق شهرک صنعتی بناب و فاز توسعه آن شهرک بررسی و مصوب شد.


در جلسه ستاد اجرایی سیاستهای اقتصاد مقاومتی دادگستری استان انجام شد

️ با اهدای لوح تقدیر از زحمات افخمی مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان در خصوص صدور اسناد تفکیکی شهرکهای صنعتی شهید سلیمانی وفناوری خودرو در جلسه ستاد اجرایی سیاستهای اقتصاد مقاومتی دادگستری استان با حضور دکتر خلیل اللهی رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی قدردانی به عمل آمد.


سطح مدیریت ریسک در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی ارتقا می‌یابد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: با امضای تفاهم‌نامه همکاری بین این شرکت و پارک علم و فناوری استان، سطح سیستم مدیریت ریسک های بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ.اس.ای) واحدهای تولیدی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان ارتقا می‌یابد.


انجام 600 طرح پژوهشي كاربردي و 1200 پايان نامه تحصيلات تكميلي براي رفع نيازهاي مطالعاتي و عملياتي صنايع كوچك و متوسط كشور

اصغر مصاحب در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن هفته "پژوهش و فنآوري" عنوان كرده است: "پژوهش و فنآوري واژه‌هاي آشناي اين روزها براي نيل به اهداف و طي نمودن مسير توسعه و پيشرفت است. در دنياي امروز، افزايش آگاهي و دانايي هر جامعه‌اي، يكي از محورهاي اصلي پيشرفت و تعالي آن جامعه به‌شمار مي‌رود و منبع اصلي توليد اطلاعات و دانش جديد، فعاليت‌هاي مطالعاتي و پژوهشي است."


تامین 40 درصد مصرف اکسیژن آذربایجان شرقی در اوجان اکسیژن عابدی/ فعالیت10 شهرك صنعتي غير دولتي در استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی حاشیه آیین افتتاح واحد تولیدی اوجان اکسیژن عابدی در شهرک صنعتی بستان آباد ۲ گفت: واحد تولیدی اوجان اکسیژن عابدی حدود ۴۰ درصد مصرف اکسیژن طبی و صنعتی استان را تامین می‌کند.


همت استان برای تکمیل زنجیره صنایع فولادی

استاندار آذربایجان شرقی در آیین اعطای پروانه شهرک صنعتی غیردولتی کاوه تیکمه داش گفت: تکمیل زنجیره صنایع فولادی در استان یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های ماست و در این زمینه آماده هرگونه حمایت از فعالان بخش خصوصی هستیم.


برگزاری مجمع عمومی عادی نوبت دوم شرکت خدماتی شهرک صنعتی بیلوردی

مجمع عمومی عادی نوبت دوم شرکت خدماتی شهرک صنعتی بیلوردی با حضور معاون توسعه مديريت و منابع شركت شهركهاي صنعتي استان برگزار شد.


اجازه تعلیق محدودیت‌های چک برگشتی برای بنگاه‌های اقتصادی صادر شد

بانک مرکزی بر اساس مفاد قانون صدور چک با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و استانداری‌های سراسر کشور، رفع محدودیت‌های ناشی از چک برگشتی برای بنگاه‌های اقتصادی را به مدت یک سال اجرایی کرد.


استقرار 1004 واحد صنعتی در شهرک‌های خصوصی آذربایجان‌شرقی/ اشتغال 60360 نفر در شهرک‌های صنعتی استان

معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی، گفت: در واحدهای فعال مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تعداد 60 هزار و 360 نفر به صورت مستقیم مشغول فعالیت هستند.


به مناسبت روز حسابدار صورت گرفت؛

به مناسبت روز حسابدار از کارکنان امور مالی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی تقدیر شد.


آیین کلنگ زنی بزرگترین مجتمع آموزشی توانبخشی دانش آموزان جسمی و حرکتی به همت مدیرعامل شرکت آدوپن پلاستیک پرشین(وین تک)کاوه خداپرست

بزرگترین مجتمع آموزشی و توانبخشی ویژه دانش آموزان جسمی و حرکتی در تبریز با حضور استاندار مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و مسئولین استانی کلنگ زنی شد.


چرخش چرخ‌های تولید در شرایط کرونایی

مدیرعامل شرکت شهر‌ک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی طی سفر یک روزه به مراغه و عجب شیر تعدادی از پروژه‌ها و واحدهای تولیدی این شهرستان بازدید کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.


توسعه همکاری‌های شهرک‌های صنعتی و پارک علم و فناوری‌

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی از انعقاد تفاهم‌نامه ای میان شرکت شهرک‌های صنعتی و پارک علم و فناوری استان برای توسعه زمینه‌های همکاری مشترک همه‌جانبه علمی، پژوهشی و فناوری خبر داد.


بکشید مارا ملت ما بیدارتر می شود.امام خمینی (ره)

شركت شهركهاى صنعتى آذربايجان شرقى شهادت دكتر محسن فخرىزاده رييس سازمان پژوهش ونوآورى وزارت دفاع را به محضر مقام معظم رهبرى(مدظله العالى)،خانواده محترمشان وجامعه ی علمی و دانشگاهی کشور و به عموم دوستداران و متعهدان نهضت علمی فراگیر، تبریک و تسلیت گفته و برای آنان صبر و سکینه ی الهی و برای شهید عزیز علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسألت میکنم و یاد شهیدان احمدى روشن،علیمحمدی و شهریاری و رضائی نژاد را گرامی میدارم.


اطلاعيه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران درخصوص نحوه فعاليت در شرايط محدوديت‌هاي كرونايي

روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران درخصوص نحوه فعالیت شركت شهرك‌هاي صنعتي و شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان‌ها در شرایط محدودیت‌های کرونایی اطلاعیه‌ای صادر کرد.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی از گروه کارخانجات آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک)

استاندار آذربایجان شرقی، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان به همراه جمعی از مدیران ارشد استانی صبح امروز (پنجشنبه) از گروه کارخانجات آدوپن پلاستیک پرشین مستقر در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی بازدید کردند.


اجرای عملیات نمک پاشی در خیابانهای شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از یخ زدگی معابرشهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


تامین برق و روشنایی واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتي شهيد سلیمی و شهيد سلیمانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی از تامین برق ضروری و روشنایی واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی شهید سلیمی و شهید سلیمانی خبر داد.


ارتقاء و توانمند سازي صنايع كوچك و متوسط كشور با ايجاد هم افزايي و استفاده از ظرفيت سازمان بسيج مهندسين صنعتي

اصغر مصاحب در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن "هفته بسيج" با اشاره به يكي از فرمايشات حضرت امام خميني(ره) مبني بر اين‌كه "بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد" عنوان كرده است...


بازدید از محل سکوی باربری و مسافری بری قطار شهرک صنعتی شهید سلیمی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان،مدیر کل راه آهن آذربایجان و هیات مدیره شهرک صنعتی شهید سلیمی از محل سکوی باربری و مسافربری قطار در شهرک صنعتی شهید سلیمی بازدید کردند.


مشکل اساسی توسعه آذربایجان شرقی کمبود برق است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی مشکل اساسی توسعه استان را کمبود برق عنوان کرد.


اطلاعيه

اطلاعيه شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي درباره تردد كاركنان واحدهاي صنعتي خارج از شهرستان تبريز در ايام محدوديت هاي كرونايي


تشكيل جلسه شوراي راهبري خوشه نخودچي ممقان

جلسه بررسي برنامه هاي عملياتي سال سوم پروژه توسعه خوشه نخودچي ممقان با حضور معاون صنايع كوچك شزكت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي ،نهادهاي پشتيبان و اعضاي خوشه در محل شركت شهركهاي صنعتي استان تشكيل شد.


افزایش ۳۰۰ درصدی ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده در استان پس از شیوع کرونا ۳۰۰ درصد افزایش یافته است.


تقويت و تسهيل اكوسيستم كارآفريني صنايع كوچك و متوسط/ توسعه خدمات غيرحضوري به كارآفرينان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن "هفته جهاني كارآفريني" پیامي صادر كرد.


تداوم راه شهدا با ریشه کنی فقر در جامعه میسر است

وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از ادای احترام به آرمان‌های والای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر وحدت همه مردم و مسئولان برای عبور از شرایط کنونی و ریشه کنی فقر در مسیر تداوم راه شهدا تاکید کرد.


تعیین تکلیف 44 پرونده راکد در هیئت حل اختلاف و داوری شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربايجان شرقي در مهر ماه سال جاري

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربايجان شرقي از رسیدگی به 44 پرونده در جلسه هیئت حل اختلاف و داوری شهرکهای صنعتی استان خبر داد .


اطلاعيه

پیرو تصمیم ستاد ملی کرونا برای اعمال محدودیت ترددهای شهرستان تبریز، به اطلاع واحدهاي محترم توليدي مي رساند مطابق تصميم اتخاذ شده در ستاد كروناي استان ، مقرر شده است به منظور تسهيل تردد مديران و كاركنان واحدهاي توليدي ، با ارايه معرفي نامه واحدها كه در آن مشخصات خودرو و راننده درج شده باشد امكان تردد از پليس راههاي استان مقدور شود .


ابلاغ دستورالعمل اجرایی تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی در سال 1399

بر اساس این دستورالعمل، بنگاه‌های اقتصادی که در زمان درخواست تسهیلات، تعداد کارکنان آن‌ها تا 100 نفر باشد و طرح‌های نیمه‌ تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد و با پیش‌بینی اشتغال تا 100 نفر، مشمول این ابلاغیه می‌شوند.


محاکم قضایی اجازه توقیف و تعطیلی واحدهای تولیدی را ندارند

قائم ‌مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طی نامه‌ای به استانداران سراسر کشور و رؤسای کارگروه‌های استانی تسهیل و رفع موانع تولید، با یاد‌آوری سخنان رئیس قوه قضائیه تأکید کرد لازم است با دستگاه قضایی در جهت اجتنتاب از صدور احکام منجر به توقف تولید تعامل شود.


پیام تبریک سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت زادروز نبی مکرم اسلام(ص) و فرارسیدن "هفته وحدت" پیامي صادر كرد.


بازديد نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي از واحد هاي توليدي صنعتي مستقر در ناحيه صنعتي آخولا

ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی آخولا بازدید کرده و از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته در حوزه تولید، صنعت و اشتغال قرار گرفت.


سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد

طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، "اصغر مصاحب" به ‌سمت سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.


ایجاد ۲۴۸ مورد اشتغال مستقیم در شهرک صنعتی ملکان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به واحدهای به بهره برداری رسیده در شهرک صنعتی ملکان، گفت: در حال حاضر، ۲۴۸ مورد اشتغال مستقیم در این شهرک صنعتی به وجود آمده است


دیدار مدیرعامل و معاون برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان شرقی با رئیس دادگستری جدید شهرستان جلفا

مديرعامل و معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با رئیس دادگستری شهرستان جلفا دیدار و انتصاب جدید ایشان را تبریک و تهنیت گفتند


بازگشت ۴۰ واحد توليدي راكد به چرخه تولید

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان شرقی از بازگشت ۴۰ واحد تولیدی صنعتی مستقر در داخل شهركها و نواحي صنعتي استان به چرخه در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.


دومين جلسه كارگروه توسعه مديريت شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد

دومين جلسه كارگروه توسعه مديريت شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي با حضور معاون توسعه مديريت و منابع شركت برگزار شد


رحلت پيامبر اعظم(ص) و شهادت دو اختر تابناك امامت و ولايت حضرت امام حسن مجتبي(ع) و امام رضا(ع)تسليت باد

چقدر آخر این ماه سخت و سنگین است/ تمام آسمان و زمین بی قرار و غمگین است/ بزرگتر ز غم مجتبی (ع) و داغ رضا(ع)/ فراق فاطمه با خاتم النبیین (ص) است


هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

با هدف جهش توليد از تاريخ 22 الي 25 آبان ماه سال جاری در محل نمايشگاه دایمی بين المللي تبريز برگزار خواهد شد.


تحقق جهش توليد در واگذاري زمين صنعتي به سرمايه گذاران در شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از واگذاری 101 هکتار زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان طی شش ماهه اول سال جاری خبر داد.


معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منطقه‌اي وزارت کشور، قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی "بابک دین پرست" را به‌عنوان قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور منصوب کرد.


بلوار اصلی شهرک صنعتی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی به نام مرحوم « مهدی فلاح» مزین شد

شهرک صنعتی شماره ۴ تبریز که طی مراسمی به مناسبت بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شده بود، امروز طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، شورای معاونان و جمعی از واحد‌های تولیدی استان بلوار اصلی این شهرک صنعتی به نام «مهدی فلاح» نامگذاری شد.


تأمین کالاهای اساسی و ضروری مردم و استفاده از ظرفیت‌ خالی واحدهاي توليدي در شهرک‌های صنعتی کشور در اولویت است

علیرضا رزم حسینی با بیان این‌که تأمین کالاهای اساسی و ضروری مردم در اولویت است، گفت: امروز شرمنده مردم هستیم، زیرا سفره‌های مردم هر روز خالی‌تر شده است؛ با همکاری بانک مرکزی و سایر دستگاه‌ها در جهت تأمین کالاهای اساسی و ضروری تلاش می‌شود.


تقدیر و تشکر معاون وزیر صمت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از مدیر کل محیط زیست استان آذربایجان شرقی

‌‌‌‌در جلسه ای با حضور دكتر پورمحمدي استاندار آذربایجان شرقی ، دکتر فرهنگی عضو هیئت رئیسه و سخنگوی مجلس شورای اسلامی و محسن صالحی نیا معاون وزيرصمت تشكيل شد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از مساعدت ها و حمایت های دکتر قاسمی مديركل حفاظت از محيط زيست استان در حل مشکلات زیست محیطی شهرکها و نواحی صنعتی و واحدهای تولیدی استان تقدير بعمل آمد.


رئيس جمهور وزیر صنعت، معدن و تجارت را منصوب كرد/ ابلاغ اولویت‌های ۳۵گانه عليرضا رزم‌ حسینی در وزارت صنعت، معدن و تجارت

روحانی در این پیوست و در تعیین اولویت‌های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در آخرین سال فعالیت دولت دوازدهم، برنامه‌ریزی برای توسعه اشتغال مولد در بخش‌های تولیدی و خدماتی، توانمند سازی بخش خصوصی و ارتقاء فضای رقابتی و امنیت سرمایه‌گذاری در محیط کسب و کار و مقررات ‌زدایی به منظور تسهیل شروع و فعالیت کسب و کارهای خصوصی را به‌عنوان اولویت‌های اصلی این وزارتخانه تعیین کرد.


علیرضا رزم ‌حسینی پنجمين وزير صنعت، معدن و تجارت شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز سه‌شنبه با ۱۷۵ رأی موافق به "علیرضا رزم ‌حسینی" گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت رأی اعتماد دادند.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت هفتم مهر ـ روز آتش نشانی و ایمنی ـ بيانيه‌اي صادر كرد.


بهره‌برداری از شهرک صنعتی شهید نیرومند اسکو با حضور معاون وزير صنعت، معدن و تجارت آغاز شد

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در آيين بهره‌برداری از اين شهرک صنعتی اظهار داشت: شهرستان اسکو پتانسیل خوبی در زمینه نیروی انسانی و سرمایه گذار دارد که با افتتاح این شهرک می‌تواند در توسعه صنعتی منطقه و کشور مؤثر واقع شود.


علیرضا رزم حسینی به‌عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت معرفی شد

حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحانی طی نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم حسینی را به‌عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت برای گرفتن رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.


تعیین تکلیف 41 قرارداد راکد شرکت شهرک‌های صنعتی آذربايجان شرقي

به منظور تعيين تكليف قراردادهاي راكد با حضور نماينده سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران بعنوان داور و حکم مرضی الطرفین جلسه حل اختلاف و داوري شركت شهرك هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي برگزار شد.


چهلمين سالگرد دفاع مقدس گرامي باد

ما چه زمانی میتوانیم اهمّیّت و عظمت رزمندگان را درست تشخیص بدهیم؟ آن وقتی که عظمت کار معلوم بشود، عظمت عرصه و میدان را بتوانیم تشخیص بدهیم، آن وقت معلوم میشود اینهایی که رفتند در این میدان و کار کردند چه ارزشی دارند. عظمت میدان یعنی تعریف دفاع مقدّس. من در چند جمله‌ی کوتاه، چرایی و چگونگی دفاع مقدّس را امروز شرح میدهم. البتّه اینها مطالبی است که بارها گفته‌ایم، بارها گفته‌اند ،لکن باید تکرار کنیم؛ باید آنچه را حقیقت است، بارها و بارها و هزاران بار بگوییم؛ تحریف، امر جدّی و خطر بزرگی است و دست تحریف وجود دارد. (مقام معظم رهبري)


خيابان سازي،آسفالت و جدول گذاري بخشي ازمعابر شهرك صنعتي بستان آباد2 با اعتبار معادل 7 ميلياردريالي انجام شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از اتمام خيابان سازي،آسفالت ريزي و جدول گذاري بخشي از معابر شهرك صنعتي بستان آباد2 با اعتبار 7 ميليارد ريالي خبر داد.


افتتاح 3 واحد توليدي دانش بنيان در شهرك‌هاي صنعتي شهيد سليماني و سرمایه گذاری خارجی تبريز/ آغاز مطالعات فني و اقتصادي سایبر پارک تبریز

نخستین خط تولید انبوه "تیوب لیزر سیلد گاز کربنیک" خاورمیانه روز سه‌شنبه با حضور معاون علمی و فنآوری رئیس جمهور در شهرک صنعتی شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني تبريز افتتاح شد.


شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی معرفی شد.

دریافت تندیس دستگاه اجرایی برتر در سال ۹۸ توسط مدیر عامل شرکت شرکهای صنعتی استان آذربایجان شرقی از دستان معاون علمی و فناوری رییس جمهور


افتتاح و کلنگ‌زنی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌ جمهور در شهرك صنعتي شهيد سليماني

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، روز سه‌شنبه در ادامه حضور خود در تبریز،کارخانه دانش بنیان تعمیق ساخت داخل را افتتاح کرد.


نخستین خط تولید تیوپ لیزر سیلد گاز کربنیک خاورمیانه افتتاح شد

نخستین خط تولید انبوه «تیوپ لیزر سیلد گاز کربنیک» خاورمیانه امروز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در شهرک صنعتی شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني افتتاح شد.


مرحله مطالعاتی سایبر پارک تبریز آغاز شد

مرحله مطالعات فنی و اقتصادی «سایبر پارک» تبریز به عنوان اولین پارک این نوع در ایران، امروز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری روز سه شنبه آغاز شد.


اتمام خیابان سازی و جدول گذاری مسير فاز توسعه شهرك صنعتي اهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از اتمام خیابان سازی و جدول گذاری مسير فاز توسعه شهرك صنعتي اهر بويژه خيابان دسترسی كارخانه آهك هيدراته اهر (از زير مجموعه هاي مجتمع مس آذربايجان) خبر داد.


سالروز شهادت دومین شهید محراب آیت الله مدنی

بیستم شهریور۱۳۶۰ سالروز ترور دومین شهید محراب توسط بدخواهان و منافقان است.


شبكه هاي مخابراتي شهركهاي صنعتي استان به فن آوري فيبر نوري مجهز مي شوند

سيد مرتضي نيرومند اسكويي از اجراي شبكه هاي مخابراتي با فن آوري فيبر نوري در سطح شهركها و نواحي صنعتي استان خبر داد.


تأمین آب شهرک‌های صنعتی سرعت می‌گیرد

وزیر نیرو از سرعت بخشی به تأمین آب شهرک‌ها و واحدهای صنعتی از محل صرفه جویی‌های ناشی از پر کردن چاه‌های غیرمجاز در استان‌ها خبر داد.


پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی پروژه زیرسازی ،آسفالت و جدول گذاري شهرک صنعتی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان شرقی از پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه خیابان سازی و جدول گذاری شهرک صنعتی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.


امام جمعه تبریز عنوان کرد؛ پیشگامی خانواده مقیمی در کارهای خیر نام زنده یاد پدرشان را ماندگار کرده است

امام جمعه تبریز گفت: نام ﺳﯿﺪ ﺭﺿﺎ ﻣﻘﯿﻤﯽ ﺍﺻﻞ، یادآور صحنه های تکرار ناشدنی از رشادت در سنگر تولید، اشتغال و تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی است.


ممنوعيت خريد و فروش اراضي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سايت‌هاي اينترنتي

پيرو مشاهده برخي اقدامات غيرقانوني و انتشار آگهي فروش اراضي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سايت‌هاي اينترنتي همچون ديوار، شيپور و ... كه به اختلال در روند سرمايه گذاري حقيقي، منتفع شدن دلالان زمين و سوداگران و تحقق جرائم اقتصادي همچون كلاهبرداري و انتقال مال غير انجاميده است، روابط عمومی سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران براي تنوير افكار عمومي و هشدار به متخلفان، اطلاعيه‌اي صادر نمود.


تسلیت باد سالروز شهادت امامِ لحظه‌های مناجات سبز صحیفه عشق و عرفان!

امام سجاد علیه السلام، پاسدار «وحی نبوی» و «خط علوی» و «شور حسینی» بود. شهادت امام چهارم تسلیت باد


بهره‌برداری از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی شهيد سليمي

به مناسبت هفته دولت و با حضور فرماندار شهرستان آذرشهر ۲ واحد تولیدی مقواي بهداشتي و یک واحد تولیدی آغشته سازي كاغذ در دكوراتيو در شهرک صنعتی شهيد سليمي به بهره‌برداری رسید.


پیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن "هفته دولت" و "روز کارمند" پیامي صادر كرد.


دومين جلسه شوراي راهبري خوشه صنايع چوبي و مبلمان مرند

دومين جلسه شوراي راهبري خوشه مبلمان مرند در محل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي برگزار گرديد.


بررسی و تعیین تکلیف پرونده 40 قرارداد راکد شهرکها و نواحي صنعتی استان آذربايجان شرقي

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از بررسی و تعیین تکلیف پرونده 40 قرارداد راکد شهرکها و نواحي صنعتی استان خبر داد.


شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي بعنوان شركت فعال منتخب در عرصه صيانت و حفاظت از محيط زيست انتخاب شد

با حضور مسئولان استاني و مدیران عامل صنایع و واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی، از شركت ها و واحدهای توليدي خدماتي صنعتي و فعال منتخب حفاظت از محیط زیست استان آذربايجان شرقي تجلیل شد.


آغاز هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر گرامي باد

هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.


باز این چه شورش است که در خلق عالم است باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

محرّم، زیباترین نگارخانه در قلب هستی است که زمین و آسمان و ملک و ملکوت و عرش و فرش را شگفت زده کرده است. فرارسیدن ماه محرم تسلیت باد.


جلسه کارگروه واگذاری ساخت واحدهای کارگاهی و فروشگاهی ناحیه صنعتی صنایع دستی (قزلجه میدان)

در راستاي ماده ۲۷ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ۲جلسه کارگروه واگذاری ساخت واحدهای کارگاهی و فروشگاهی ناحیه صنعتی صنایع دستی (قزلجه میدان) با حضور مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي و مديركل دفتر امور روستايي و شوراها استانداري آذربايجان شرقي و نمايندگان اعضاي كارگروه واگذاري استان در اتاق جلسه شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد.


برگزاري جلسه کمیته استانی خوشه‌های کسب و کار استان آذربایجان شرقی

جلسه کمیته استانی خوشه‌های کسب و کار استان آذربایجان شرقی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد.


تجليل از ايثارگر و آزاده شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي طی مراسمی از ایثارگر و آزاده شرکت شهركهاي صنعتي آذربایجان شرقی تجلیل به عمل آمد .


صبر و استقامت شما به اسلام آبرو بخشيد. (رهبر معظم انقلاب)

۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان جنگ تحمیلی به آغوش ملت گرامی باد


بازگشت ۹۸ واحد صنعتی آذربایجان‌شرقی به چرخه تولید

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: در راستای تحقق شعار رونق تولید و احیای واحدهای صنعتی راکد، سال گذشته ۹۸ واحد صنعتی استان به چرخه تولید بازگشت.


پیام تبریک عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.


افتتاح نمایشگاه دایمی نهضت ساخت داخل و توانمندی‌های صنایع آذربایجان‌شرقی

همزمان با روز حمایت از صنایع کوچک، نمایشگاه دایمی نهضت ساخت داخل و توانمندی‌ها و نیازمندی‌های صنایع آذربایجان‌شرقی در تبریز دایر شد.


انعقاد 7 تفاهم نامه همكاري، رونمايي از 6 سامانه‌ الكترونيكي، آغاز به کار ۸ نمایشگاه دائمی ساخت داخل و افتتاح ۵ پروژه عمرانی و 7 واحد توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

روز ملی حمایت از صنایع کوچک در نشستي با حضور جمعي از مديران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گرامي داشته شد.


پیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.


عید سعید غدیر خم مبارکباد

حادثه و واقعه غدیر نشانه عظمت و جامعیت اسلام است. رهبر معظم انقلاب


پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی بمناسبت روز بزرگداشت خبرنگار

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي در پیامی فرارسیدن روز بزرگداشت خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.


١٧ مرداد روز بزرگداشت خبرنگار گرامی باد

17 مرداد روز بزرگداشت خبرنگار به تمام فعالان عرصه رسانه مبارک باد


جهش تولید با افزایش تولید، خود اتکایی و صادرات امکان پذیر است

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای رسیدن به جهش تولید نیاز است با هم افزایش و برنامه محوری در جهت افزایش تولید، خود اتکایی و صادرات محصولات، گام‌های اساسی برداشته شود.


آب تامینی برای صنایع باید مدیریت شود

سید مرتضی نیرومند اسكويي در جلسه مديريت بحران استانداري آذربايجان شرقي به بررسي مسايل و مشكلات شهرک‌های صنعتی استان آذربايجان شرقي پرداخت .


قول مساعد وزیر ارتباطات برای رفع مشکلات اینترنتی و مخابراتی شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص پیگیری مسائل و مشکلات و رفع موانع حوزه مخابراتی و اینترنتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی آذربایجان شرقی قول مساعد داد.


جلسه بررسی مسايل و مشکلات تقاطع غیر همسطح شهركهاي صنعتي بعثت و سرمايه گذاري خارجي با آزادراه تبریز- مرند

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربايجان شرقي و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي جلسه بررسی مسايل و مشکلات تقاطع غیر همسطح شهركهاي صنعتي بعثت و سرمايه گذاري خارجي با آزادراه تبریز- مرند برگزار شد.


تقویت ظرفیت های صادرات کنسرسیوم قطعات خودرو تبریز

نشست اعضای کنسرسیوم صادرات قطعات خودرو تبریز با مديرعامل و معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد.


عید سعید «قربان»، جشن «تقرب» عاشقان حق مبارک

بر پیکر عالم وجود جان آمد صد شکر که امتحان به پایان آمد از لطف خداوند خلیل الرحمن یک عید بزرگ به نام قربان آمد


جلسه کنترل پروژه های عمرانی شهركهاي صنعتي بعثت و توسعه بناب

با حضور مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي جلسه کنترل پروژه های عمراني شهركهاي صنعتي بعثت و توسعه بناب برگزار شد.


احداث واحد تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلوردی/ مکان یابی برای ایجاد شهرکی برای ارائه تولیدات خانگی، عرضه فروشگاهی

جلسه بررسي مسايل و مشكلات شهرستان هريس با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداريآذربايجان شرقي و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد.


اولین جلسه كارگروه توسعه مديريت شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي در سال جهش توليد

اولین جلسه كارگروه توسعه مديريت شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي در سال 99 با حضور مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي و رييس گروه نوسازي اداري و مديريت عملكرد سازمان مديريت و برنامه ريزي استان برگزار شد.


تکمیل زیرساخت های انجام شده برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در شهركهاي صنعتي شهرستان ميانه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از آمادگی برای جذب سرمایه گذار در شهرک های صنعتی میانه ۲ و ترکمانچای خبرداد


اخذ سند مالكيت براي 132 هكتار از اراضي توسعه شهرك صنعتي استاد عالي نسب

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي از سند دار شدن اراضي فاز توسعه شهرك صنعتي استاد عالي نسب پس از پيگيري هاي بعمل آمده خبر داد.


فعاليت و برنامه هاي سال 98 شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي "مطلوب" ارزيابي گرديد.

گزارش فعالیت هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی به مجمع عمومی صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به ۹۸/۱۲/۲۹ به صورت ویدئو کنفرانس روز دوشنبه برگزار شد .


اتمام عمليات اجرايي برق رساني به فاز توسعه شهرك صنعتي سليمي وشهرك صنعتي سنگ شهرآذرشهر

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی از اتمام عمليات اجرايي برق رساني به فاز توسعه شهرك صنعتي شهيد سليمي وشهرك صنعتي سنگ شهرآذرشهر خبرداد


دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال 1399 ابلاغ شد

بانک مرکزی "دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال 1399" را با هدف هموارسازی مسیر تولید ملی و حمایت از بنگاه‌هاي اقتصادی در راستای تحقق شعار جهش توليد، هدایت نقدینگی جامعه به سمت بخش‌های مولد و تأمين مالی توليد کنندگان داخلی و تأمين سرمايه در گردش بنگاه‌های اقتصادی به شبکه بانکی کشور ابلاغ کرد.


میلاد عالم آل محمد، هشتمین حجت سرمد، نگین درخشان وطن، السلطان ابا الحسن، حضرت رضا (ع) مبارک باد

به گوش دل ندا آمد، که یار دلربا آمد / به درد ما دوا آمد، رضا آمد، رضا(ع) آمد خدا داد آنچه را وعده،‌ بشد در ماه ذیقعده / که آمد بهترین بنده، رضا آمد ، رضا آمد


سیاست دولت از "شتاب در رشد و توسعه" به "تاب آوری" تغییر کرده است/ بخش صنعت کشور در دوره کرونا درخشید/ در دولت تدبیر و امید ۳.۵ میلیون شغل ایجاد شد

اسحاق جهانگیری با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، غیرانسانی و غیرقانونی آمریکا علیه دولت و ملت ایران گفت: در شرایط کنونی، صادر کنندگان کالا و کسانی که درپی تأمین کالا‌های مورد نیاز کشور از خارج هستند، در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند و باید از کسانی که به‌طور سالم در این فضا فعالیت می‌کنند، دفاع کرد.


باید ارتباط صنعت با دانشگاه ها بیش از پیش افزایش داشته باشد

جت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در دیدار با فعالان بخش صنعت و اقتصاد استان بمناسبت روز صنعت با بیان اینکه باید ارتباط صنعت با دانشگاه ها بیش از پیش افزایش داشته باشد خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری ، همین ارتباط صنعت با دانشگاه ها است و در صورتیکه این اتفاق بیفتد، برای رونق بخشیدن به صنعت کشور می تواند بسیار کمک کند که نمونه بارز آن پیشرفت صنایع دفاعی ماست که در جهت همین ارتباط با دانشگاه بدست آمده است .


"جهش تولید" راهبرد اصلی نجات کشور/ تفرقه‌افکنان، خیرخواه کشور نیستند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: "جهش تولید" راهبرد اصلی نجات کشور در شرایط کنونی است که باید مورد توجه بخش‌های مختلف قرار گیرد.


امید پشت چرخ دنده‌ها نهفته است

گفت‌وگو با حسین مدرس‌ خیابانی


برای قطع کامل وابستگی راهی جز ساخت داخل وجود ندارد/ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران سهم قابل توجهی در جهش تولید و نهضت ساخت داخل دارد

حسین مدرس خیابانی در نشست هم‌انديشي با اعضای هیأت مدیره، مديرعامل، معاونان و مدیران شركت مادر تخصصي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در هر نقطه‌ای که شهرک صنعتی وجود دارد، یعنی کار و تلاش و تولید در جريان و طبیعتاً زیرساخت‌هاي تولید نیز فراهم و تولید راحت‌تر است.


بهره برداري از اولين نيروگاه خورشيدي توسط شرکت شهركهای صنعتي آذربايجان شرقی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان

در راستای فرهنگ سازی و ترویج استفاده از منابع تجدید پذیر انرژی، اولين نیروگاه‌ خورشیدی 5 کیلوواتی شهركها و نواحي صنعتي استان نصب شده در ساختمان مركز فناوري كسب و كار شهرك صنعتي شهيد سليمي به شبكه برق شهرك صنعتي وصل شد و به بهره برداري رسيد.


آغاز عمليات اجرايي ساخت تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي بيلوردي

عمليات اجرايي ساخت تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي بيلوردي آغاز شد.


جلسه شوراي راهبري خوشه قطعات خودرو تبريز

جلسه شوراي راهبري خوشه قطعات خودرو با حضور معاون صنايع كوچك شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد.


اجراي عمليات پروژه آبرساني به ناحيه صنعتي زنوز

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي با اشاره به اهمیت تامین آبِ شهرک ها و نواحي صنعتی استان در سال جهش تولید، از عملیات آبرسانی به ناحيه صنعتی زنوز خبر داد


جلسه شوراي راهبري خوشه كفش تبريز

جلسه شوراي راهبري خوشه كفش تبريز با حضور معاون صنايع كوچك شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد.


‌راه‌اندازی واحدهای راکد و غیرفعال صنعتی و معدنی در استان‌ها/ توجه به نظرات بخش‌ خصوصی در تمامی مراحل تصمیم‌گیری

به گفته حسین مدرس خیابانی، هریک از شهرک‌های صنعتی باید در ورودی خود دو ویترین "قطعات داخلی سازی شده" و "قطعاتی را که هنوز موفق به ساخت داخلی نشده است" به نمایش بگذارد.


بهره‌برداري از ۲ طرح تولیدی در شهرک صنعتي شهید سلیمی تبریز

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ۲ طرح تولیدی در شهرک صنعتي شهید سلیمی تبریز به بهره‌برداری رسید.


تصفیه‌خانه فاضلاب ناحیه صنعتی ولی عصر و يك واحد تولید و بسته‌بندی خشكبار در ملکان به بهره‌برداری رسید

محسن صالحي‌نيا با بیان این‌که آذربایجان شرقی در ارتباط با نیروی انساني متخصص جزو استان‌های شاخص کشور است، تصریح کرد: حمایت‌های لازم از تولید کنندگان انجام گرفته و سعی‌ می‌کنیم تصمیماتی که در ارتباط با شهرک‌های صنعتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ می‌شود، در جهت بهبود فضاي كسب و كار تولید کنندگان باشد.


توجه به واحدهای توليدي کوچک و متوسط از سیاست‌های راهبردي وزارت صنعت، معدن و تجارت است

محسن صالحي‌نيا شامگاه یکشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرک‌ها و نواحي صنعتی استان آذربايجان شرقي كه با حضور استاندار، مديران دستگاه‌هاي اجرايي و جمعي از فعالان اقتصادي در استانداري آذربايجان شرقي برگزار شد، با اشاره به سیاست‌های راهبردي وزارت صنعت، معدن و تجارت برای توجه به واحدهای توليدي کوچک و متوسط اظهار داشت: اعتبارات حمایت‌‌هاي نرم افزاری از واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط پيش‌بيني و فراهم شده است.


جزئیات سفر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به آذربایجان شرقی

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ظهر یکشنبه به منظور بازدید و افتتاح چند طرح تولیدی در استان وارد تبریز شد.


بسته بيمه خاص صنايع كوچك براي پنجمين سال متوالي تمديد شد

اصغر مصاحب اظهار داشت: در سال جهش توليد و به منظور تسهيل و رونق فعاليت‌هاي اقتصادي، افزايش ضريب امنيت و كاهش ريسك توليد در صنايع كوچك و متوسط، بسته بيمه خاص صنايع كوچك مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور با كاهش نرخ حق بيمه نسبت به سنوات گذشته و پوشش حداكثري خطرات SMEها تمديد شد.


بازدید مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از تصفیه خانه شهرک شهید سلیمی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از تصفیه خانه شهرک شهید سلیمی بازدید کرده و به مشکلات این تصفیه خانه رسیدگی و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات موجود صادر کرد.


واگذاری زمین صنعتی به صنعتگران در ناحیه صنعتی علیشاه شبستر از سه ماهه سوم امسال

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: تلاش می‌کنیم در نیمه دوم سال جاری واگذاری زمین صنعتی به صنعتگران در ناحیه صنعتی علیشاه شبستر آغاز شود.


انتصاب مديران شهركها و نواحي صنعتي شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني( تبريز ٤) و منطقه بستان آباد

تغییرات مدیریتی جدید در برخی از شهركها ونواحي صنعتي آذربايجان شرقي با حضور محمد تقي هنربر عضو هيات مديره و سرپرست مديران شهركها و نواحي صنعتي،سجاد مطلبي معاون صنايع كوچك و ياسر بخشي مدير حراست شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي انجام شد.


اجراي پروژه خیابان سازی و جدول گذاري كارگاههاي كوچك شهرك صنعتي مرند1

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان ازاجراي خیابان سازی و جدول گذاري كارگاههاي كوچك شهرك صنعتي مرند1 خبر داد


لزوم جلوگیری از ورود خسارت به واحدهای صنعتی در پی قطعی برق

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی بر لزوم جلوگیری از ورود خسارت به واحدهای صنعتی در پی قطعی برق تاکید کرد


روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات بر تلاشگران عرصه اندیشه و آگاهی مبارک باد

روابط عمومی ها باید همه آنچه را که می توان گفت صادقانه در اختیار مردم بگذارند مقام معظم رهبری (مدظله العالي)


پیام تبریک سرپرست وزارت صمت به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در پیامی، فرا رسیدن روز جهانی «ارتباطات و روابط‌عمومی» را به فعالان و تلاشگران این حوزه تبریک گفت.


انتخاب نیروهای دلسوز، متخصص، باتجربه و جوان/ مدیریت بازار، حمایت از مصرف کننده و ایجاد آرامش در فضای کسب و کار/ رفع دغدغه صاحبان کارخانجات در تأمین مواد اولیه

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در گفت‌وگو با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستور داد با انتخاب نیروهای دلسوز، متخصص، باتجربه و جوان، تلاش خود را بر مدیریت بازار و تأمین کالاهای اساسی، ساماندهی قیمت خودرو، جهش تولید، کمک به توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار متمرکز کند.


شهادت شفیع شیعیان و مولای متقیان، امام علی علیه السلام تسلیت باد

یا رب دل مرده ی مرا احیا کن / بر روی گدای نیمه شب در وا کن سوگند به قطره قطره ی خون علی(ع) / پرونده ی اعمال مرا امضا کن


مشکل آنتن دهی تلفن همراه در شهرک صنعتی مرند حل می شود

در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی مرند مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی از رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه شهرک صنعتی مرند خبر داد.


نقش مهم ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري در تولید گسترده و متمرکز آثار هنری در استان آذربايجان شرقي

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بهره برداری از سایت تخصصی صنایع دستی استان، نقش مهمی در تجمیع فعالیت های هنری و صنعتی ایفا خواهد کرد


بررسی مسايل مربوط به تلاقی آزادراه تبریز- بازرگان با شهرک صنعتی بعثت

طی جلسه ای با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی مسايل مربوط به تلاقی آزادراه تبریز- بازرگان با شهرک صنعتی بعثت بررسی شد.


شب قدر بهترین گاه آرایش صحیفه دل مؤمنان به زیور ذکر خداست . . .

رو به سوی تو نمودم که پناهم بدهی نعمت مغفرت و عفو گناهم بدهی ز آنچه دادی به کسانی که مقرب گشتند چه شود از کرمت نیز به ما هم بدهی


شهرک صنعتی بعثت، فرصت بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری

طی جلسه ای با حضور استاندار آذربايجان شرقي تاكيد شد شهرك صنعتي بعثت فرصت مناسب براي سرمايه گذاري مي باشد


حسين مدرس خیابانی به‌عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد

رئیس جمهور با صدور حکمی حسین مدرس خیابانی را به‌عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.


میلاد امام حسن مجتبی(ع) گرامی باد.

این چه شور است عزیزان که بهر انجمن است شاد و خرم دل یاران و به دور از محن است هر طرف می گذرم بانگ طرب می شنوم زانکه میلاد حسن نور دل بوالحسن است


خیابان سازی و جدول گذاری خیابان های شهرک صنعتی بستان آباد ۲

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از شروع خیابان سازی و جدول گذاری خیابان های شهرک صنعتی بستان آباد ۲ خبر داد


جهش تولید با بهبود محیط کسب ‌و کار و مشارکت دادن مردم در اقتصاد محقق مي‌شود

مقام معظم رهبری روز چهارشنبه به مناسبت هفته‌ کار و کارگر، در ارتباط تصویری مستقیم و سه‌ ساعته با هفت مجموعه تولیدی، ضمن تأکید بر نقش و اهمیت جایگاه کارگر و وظایف متقابل کارگر و کارفرما در افزایش کمی و کیفی تولید و ایجاد ثروت در یک اقتصاد سالم، به بیان نکاتی درخصوص علت نامگذاری امسال به عنوان سال جهش تولید و الزامات تحقق این شعار و بخش هایی که باید بر آن ها تمرکز ویژه شود، پرداختند و وظایف مسئولان در این عرصه را بیان کردند.


تأمین مالی 33.5 هزار میلیارد تومانی بنگاه‌های کوچک و متوسط

بر پایه آمارهای اعلامی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در سال 1398 بابت تأمین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک، متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت بالای 60 درصد، در راستای اقتصاد مقاومتی 33 هزار و 577 میلیارد تومان پرداخت شده است.


اجرای تقاطع غیر همسطح ورودی شهرک صنعتی ورزقان از بزرگراه خواجه - ورزقان/اجراي پل بر روي مسيل بين شهرك صنعتي ورزقان و فاز توسعه آن

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از اجرای تقاطع غیر همسطح ورودی شهرک صنعتی ورزقان از بزرگراه خواجه - ورزقان خبر داد.


کاهش 31 درصدی واردات کالاهای مصرفی/ تخصیص بسته حمایتی 175 هزار میلیارد تومانی دولت به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا/ پیش بینی 14 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در سطح استان ها

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان سفر یک روزه خود به استان آذربایجان شرقی در جلسه اقتصاد مقاومتی این استان با اشاره به اینکه امسال مدیریت واردات و توسعه صادرات غیر نفتی را به عنوان یکی از محورهای اصلی فعالیت وزارت صمت برای جهش تولید و برای دوران پساکرونا قرار داده ایم، گفت: این برنامه در سال 98 نیز دنبال شد و واردات کالاهای مصرفی کشور ۳۱ درصد کاهش یافته است.


ظرفیت شهرک صنعتی بعثت، در تولید محصولات صادراتی

وزیر صمت بر ظرفیت‌ شهرک صنعتی بعثت در حوزه تولید محصولات صادراتی تاکید کرد.


یکی از مهمترین برنامه‌های وزارت صمت، پیوند صنایع کوچک و بزرگ با یکدیگر است

اصغر مصاحب معاون صنايع كوچك سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ايران معتقد است: برای تحقق "جهش تولید"، بررسی عوامل و ارائه برنامه مورد نیاز است


اقدامات شركت شهركهای صنعتی آذربايجان شرقی جهت کنترل شیوع ویروس کرونا

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربايجان شرقي، اقدامات این شرکت جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مجموعه های تحت پوشش خود را تشریح کرد.


رشد بخش تولید جلوتر از پیش بینی ها در سال 98/ افزایش تولیدات داخلی عامل موثر در حفظ آرامش بازار در طول سال/ تداوم برنامه های نهضت ساخت داخل در سال جهش تولید

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه اقتصاد مقاومتی این وزارتخانه تاکید کرد: اقدامات انجام شده در طول سال 98 در حوزه های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری کشور قابل قبول بود و عملکرد خوبی به ثبت رسیده است؛ در این مدت بخش تولید نسبت به پیش بینی ها رشد خوبی داشته و افزایش تولیدات داخلی یک از دلایل اصلی حفظ آرامش بازار در طول سال و به ویژه در ایام پایانی آن و همزمان با شیوع کرونا بوده است.


تاکید مجدد وزیر صمت بر اهمیت مشارکت پررنگ تر سازمان ها و شرکت های تابعه در پویش مواسات و همدلی مومنانه

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید مجدد بر لزوم مشارکت پررنگ تر معاونین، سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه در پویش خداپسندانه مواسات و همدلی مومنانه گفت: این اقدام در راستای همت والا و تلاش های مجاهدانه همه فعالان بخش تولید کشور در تامین مناسب اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم برای مقابله با کرونا است و باید به عنوان یک وظیفه انسانی و اخلاقی مورد توجه جدی قرار گیرد.


اتمام خط انتقال فاضلاب از ایستگاه پمپاژ به تصفیه خانه شهرک صنعتی بناب

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي : لوله گذاری خط انتقال فاضلاب شهرک صنعتی بناب از ایستگاه پمپاژ واقع در شهرک صنعتی به تصفیه خانه به اتمام رسید


کارمندان نمونه شرکت شهرک‌های صنعتی آذربايجان شرقي تجلیل شدند

کارمندان نمونه شرکت شهرک‌های صنعتی آذربايجان شرقي با حضور مدیرعامل و مسئولان این شرکت تجلیل شدند.


استقرار 45 شرکت دانش بنیان در شهرک ها ونواحي صنعتي استان آذربايجان شرقي

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربايجان شرقي از استقرار و فعالیت 45 شركت دانش بنيان در شهرک‌ها و نواحي صنعتی استان آذربايجان شرقي خبر داد.


اتمام پروژه لوله گذاري خط انتقال آب به توسعه شهرك صنعتي بناب

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي: عملیات پروژه لوله گذاري خط انتقال آب به توسعه شهرك صنعتي بناب به پایان رسید


مدیر عامل شهرک های صنعتی استان دستور بازسازی راه ارتباطی قبلی شهرك صنعتي شهيد سليماني را صادر كرد

به دنبال مسدود شدن مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شهيد سردار سلیمانی؛مدیر عامل شركت شهرک های صنعتی استان دستور بازسازی راه ارتباطی قبلی را صادر کرد


اولين جلسه حل مسايل و مشكلات ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري استان در سال جهش توليد

باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان اولين جلسه حل مسايل و مشكلات ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري استان در سال جهش توليد برگزار شد.


فرارسیدن ماه رمضان ماه رحمت، برکت و غفران،ماه دوری از گناهان و ماه بندگی مبارک باد.

رسول خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند : درهای آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده می شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد.


انتخاب آقاي بابك دلاوري بعنوان كارمند نمونه شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

بابك دلاوري براساس فرايند پايش كارايي كاركنان شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي بعنوان كارمند نمونه اين شركت انتخاب شد


بررسي برنامه های عملياتي سال اول خوشه فرش و تابلو فرش تبريز

جلسه شوراي راهبري خوشه فرش و تابلو فرش تبريز با حضور معاون صنايع كوچك شهركهاي صنعتي استان برگزار شد


وزیر نیرو : اولویت ما حل مشکلات زیرساختی شهرک‌های صنعتی است

وزیر نیرو از اولویت دهی این وزارتخانه برای حل مشکلات زیرساختی شهرک‌های صنعتی به‌ویژه تأمین برق این شهرک‌ها خبر داد.


ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری به فرهنگ ایثار نیاز دارد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی گفت: ایران اسلامی امروز بیش از هر زمان دیگری به فرهنگ ایثار نیاز دارد.


دوازده فروردین؛ روز تلفیق مردم سالاری و جمهوریت در کنار اسلامیت گرامی باد

۱۲ فروردین روز تحقق آرمان های بلند مردم بود؛ مردمی که در راه انقلاب، زندان ها، تبعیدها، شکنجه ها، سختی ها و محرومیت های زیادی کشیدند و شهادت بهترین فرزندان خود را دیدند، بعد از پیروزی انقلاب، در یک همه پرسی تاریخی، برای تحقق آرمان های والای شهیدان، به استقرار جمهوری اسلامی، رأی دادند.


ولادت امام زین العابدین (ع) مبارک باد

مزارت بیت قرب داور ماست بقیعت کربـلای دیـگر ماست به معراج عروج از خویش تا دوست تـولای شما بـال و پـر ماست به «میثم»از ازل شد این عنایت که بـا مهر شما گردد هـدایت


ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز مبارک باد.

کوله بار زخمتان، در روز میلاد اباالفضل(ع)، سرشار از نسیم شفاعت و عنایت باد. ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز مبارک باد.


ولادت امام حسین (ع) مبارک باد

ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت حضرت امام حسین (ع)، سخنی از پیامبر گرامی اسلام (ص) در مورد ایشان برایتان نقل می کنیم که فرمود: «به درستی حسین چراغ هدایت و کشتی نجات است.»


صدور کارت تردد برای کارکنان شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به اجرای طرح محدودیت تردد و فاصله‌گذاری اجتماعی، برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و کارکنان این واحدها کارت تردد صادر می‌شود.


استاندار آذربایجان شرقی: فعالیت 14 واحد تولیدکننده مواد بهداشتی در شهرک شهید سلیمی/ مشکلی در تأمین مواد ضدعفونی‌کننده نداریم

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت 14 واحد تولیدکننده مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده در شهرک صنعتی شهید سلیمی، گفت: در حال حاضر، هیچ مشکلی از بابت تولید و تامین این مواد در استان نداریم.


شعبان ماه عیدها و عید ماه‏هاست...

حلول ماه مبارک شعبان المعظم ماه پیامبر اعظم(ص) ماه عشق و رحمت خداوندی و اعیاد خجسته شعبانیه بر همگان مبارک باد.


زیرساخت‌های جهش تولید در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی فراهم است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: زیرساخت‌های لازم برای جهش تولید مدنظر رهبر معظم انقلاب در شهرک‌های صنعتی استان فراهم است.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تخصیص امکانات و تأمین ارزاق و نیازهای عمومی سیل زدگان

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستوری از سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت، شرکت‌های شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدی بزرگ در استان‌های سیل زده خواست تا امکانات خود را برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده اختصاص دهند.


تقدیر از واحد تولیدی پیشتاز در پیشگیری از کرونا

با حضور مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي اذربايجان شرقي از کاركنان واحد توليدي ضدعفوني پیشتاز در پیشگیری از بیماري كرونا تقدير شد.


دستور ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای آسیب شناسی برنامه‌های رونق تولید/ تهیه برنامه عملیاتی متناسب با الزامات جهش تولید

رضا رحمانی گفت: بنا بر دستور رهبری، باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد؛ لذا با توجه به ارکان اقتصاد مقاومتی باید همه ظرفیت‌های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف در این خصوص مورد توجه جدی قرار گرفته و فعال شوند.


خود را مکلف به ثمردهی حداکثری اهداف "جهش تولید" در سال جدید می‌دانیم

رضا رحمانی گفت: در سال "جهش تولید" همه برنامه‌های حرکت آفرین و مشوق‌های نتیجه بخش را با جدیت تمام دنبال خواهیم کرد تا دستور مقام معظم رهبری برای مشهود بودن آثار اقدامات در زندگی مردم، ظهور و بروز جدی و کاملاً مؤثری داشته باشد.


سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران؛ همگام با توسعه صنعتی کشور، از رونق تا جهش تولید

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت آغاز سال نو و نامگذاری سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "جهش تولید" پیامي صادر كرد.


مبعث، عید شکوفایی خوشبوترین گل هستی، مبارک

سلام بر مبعث، بهاری‏ترین فصل گیتی! سلام بر مبعث، فصل شکفتن گل سرسبد بوستان رسالت! سلام بر مبعث؛ نوید تزکیه انسان‏های شایسته از زشتی‏ها. سلام بر مبعث؛ روزی که گل‏های ایمان در گلستان جان انسان شکوفا شد! سلام بر مبعث، نوید وحدت حق‏طلبان جهان از خاستگاه وحی! سلام بر مبعث، پیام خیزش انسان، از خاک تا افلاک! سلام بر مبعث، انفجار نور و ظهور همه ارزش‏ها در صحنه حیات بشر! سلام بر مبعث، جشن بزرگ ستم‏دیدگان و بی‏یاوران! سلام بر مبعث، جاری کننده چشمه ایمان و عدالت در کویر خشک زمین! سلام بر مبعث، پایه‏گذار حکومت صالحان در عرصه خاک! سلام بر مبعث، عید بزرگ نجات از حیرت و سرگردانی، عید ختم ناامیدی! سلام بر مبعث، عید تمایز عدل و ظلم، عید بیداری و تعهّد، عید هدایت!


سال99،سال جهش تولید مبارک باد

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند


شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد

امشب شب عزای امام عالمین است دل را هوای قبر غریب کاظمین است باب الحوائج امشب حاجت روا گردیده مهدی (عج)به یاد جدش، صاحب عزا گردیده


دومين نشست كارگروه مديريت بيماري كرونا در سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار شد

در اين نشست كه روز سه‌شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بيماري كرونا برگزار شد، ضمن قدرداني مجدد از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در مقابله با ويروس خطرناك كوويد ـ 19، اقدامات صورت گرفته به منظور پيشگيري و مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تشريح شد.


مديريت تعطيلات نوروزي و آمادگي هرچه بيشتر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور

مديريت ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران نيز در راستاي آمادگي هرچه بيشتر در ايام تعطيلات نوروز به منظور رعايت مسائل ايمني، بهداشت و محيط زيست در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و جلوگيري از خطرات و خسارات احتمالي، بر آمادگي ايستگاه‌هاي آتش نشاني و خودروهاي اطفاء حريق و امداد و نجات، مراكز درماني و درمانگاه‌ها و همچنين تصفيه‌خانه‌هاي فاضلاب صنعتي براي خدمات رساني به واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، با انجام برنامه‌ريزي‌هاي از پيش تعيين شده تأكيد كرد.


ضدعفونی مستمردفاتر و ادارات شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

تمامی دفاتر و ادارات شرکت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی شده و کلیه مراجعین و همکاران روزانه جهت کنترل سلامتی و از نظر مشکوک بودن به کرونا غربالگری می‌شوند


مقام معظم رهبري(مدظله العالي) : شهادت،مرگ در راه ارزشهاست

22 اسفند ماه سالروز تاسيس بنياد شهيد انقلاب اسلامی و روز "بزرگداشت شهدا و تجديد ميثاق با آرمان های شهيدان گرامي باد


20 درصد اراضي واگذاري در شهركهاو نواحي صنعتي استان فضاي سبز مي باشد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي در مراسم کاشت نهال در هفته منابع طبيعي و ابخيزداري در شهرك صنعتي ملكان با اشاره به ميزان فضاي سبز شهركها و نواحي صنعتي استان افزود: 20 درصد اراضي واگذاري در شهركهاو نواحي صنعتي استان فضاي سبز مي باشد


اطلاعيه

اطلاعیه شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی در خصوص «پرداخت اقساط» و «تمدید شرایط واگذاری زمین»


انتصاب معاون توسعه مديريت و منابع شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي

با حکم مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي، بهرام محمدي به سمت معاون توسعه مديريت و منابع اين شركت منصوب شد.


نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تسهيل شد

سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با هدف مساعدت به سرمايه‌گذاران واحدهای توليدی، نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه خود را تسهيل نمود.


تقديرو تشكر از زحمات و تلاشهاي ارزنده معاون توسعه مديريت و منابع شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي

مراسم تقدير از عليرضا عليزاده مينق بخاطر تلاش 30 سال خدمت با حضور مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد .


زندگی‎نامه مولای متقیان حضرت امام علی (علیه السلام)

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ السَّلامُ عَلَى مَوْلانَا أَمِيرِالْمُؤْمِنِينَ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ صَاحِبِ السَّوَابِقِ وَ الْمَنَاقِبِ وَ النَّجْدَةِ وَ مُبِيدِ الْكَتَائِبِ الشَّدِيدِ الْبَأْسِ الْعَظِيمِ الْمِرَاسِ الْمَكِينِ الْأَسَاسِ سَاقِي الْمُؤْمِنِينَ بِالْكَأْسِ مِنْ حَوْضِ الرَّسُولِ الْمَكِينِ الْأَمِين السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَمِيرَ الْمُؤْمِنِينَ وَ يَعْسُوبَ الدِّينِ وَ قَائِدَ الْغُرِّ الْمُحَجَّلِينَ ... یا آبَاالحَسَنِ یا اَمیرَالمُؤمِنینَ یا عَلیَّ بنَ اَبی طالِبٍ یا حُجَّةَ اللّهِ عَلی خَلقِهِ یا سَیِدَنا وَ مَولانا اِنا تَوَجَّهنا وَ استَشفَعنا وَ تَوَسَّلنا بِکَ اِلیَ اللّهِ وَ قَدَّمناکَ بَینَ یَدَی حاجاتِنا یا وَجیهاً عِندَاللّهِ اِشفَع لَنا عِندَاللّه


امام جمعه تبریز : در جهت کاهش استرس و اضطراب بوجود آمده در جامعه با تمسک به درگاه الهی به فکر همنوعانمان باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در بازدید از مجموعه های تولیدی لوازم بهداشتی و ضدعفونی شهرک شهید سلیمی آذرشهر با بیان اینکه عزم و اراده تولیدکنندگان مواد ضدعفونی برای شکست ویروس کرونا قابل تقدیر است، گفت: تولیدکنندگان محصولات بهداشتی و ضدعفونی با تمام توان و شبانه روزی برای مبارزه با این ویروس تلاش میکنند.


تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در اين نشست كه روز شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بحران و دو تن از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، ضمن قدرداني از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در كنترل ويروس كرونا، بر تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تأكيد شد.


شهادت حضرت امام هادي (ع) تسليت باد

سوّم رجب، سالروز شهادت مظلومانهٔ پیشوای در حصرِ ظالمین، ولیّ و حجت خدا، دهمین خلیفهٔ برحقّ رسول خدا، حضرت امام علی النـقی الهادی علیه‌السلام، بر شیعیانِ راستین تسلیت باد.


ظرفیت تولید ضدعفونی کننده در تبریز به ۲۰ تن در روز رسید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده در واحدهای شهرک‌های صنعتی تبریز به ۲۰ تن در روز رسید.


آمادگی کامل برای تولید و تامین ماسک و ملزومات بهداشتی/ ظرفیت تولید روزانه 2 میلیون ماسک در کشور/ فعالیت 24 ساعته واحدهای تولید کننده ملزومات بهداشت

وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با همکاری واحدهای صنعتی و بازرگانی برای تولید یا واردات لوازم بهداشتی مورد نیاز جهت کنترل بیماری کرونا آمادگی کامل داریم.


بازديد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربايجان شرقي از واحد توليدي ضد عفوني كننده بیمارستانی

عامل شرکت شهرک های صنعتی استان از واحد توليدي شركت دارو گستر هجرت، توليد كننده ژل وضدعفوني كننده هاي بيمارستاني مستقر در شهرك صنعتي شهيد سليمي بازديد كرد.


راه‌اندازی مجدد ۹۴ واحد صنعتی غیرفعال و راکد در شهركها و نواحی صنعتی آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از راه‌اندازی مجدد ۹۴ واحد صنعتی غیرفعال و راکد در شهركها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


فراخوان

مزايده زمينهاي صنعتي در شهرك صنعتي شهيد سليمي و شهيد سردار سليماني


دومين جلسه كارگروه توسعه مديريت شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد

با حضوركتر فتح زاده قریبه، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دومين جلسه كارگروه توسعه مديريت شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد


میلاد گل سر سبد آفرینش ، حضرت فاطمه (س) بر همه عاشقان خاندان عصمت و طهارت ، مبارک باد.

فاطمه، فاطمه نامیده شد؛ چون از هر زشتی و پلیدی بری بود و ناپاکی در او راه نداشت؛ هر چه بود، عصمت بود و عفاف و پاکی


افتتاح 4 طرح و پروژه عمراني همزمان با ايام الله دهه فجر در شهرك صنعتي شهيد سليمي

همزمان با چهل ويكمين پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي چهارطرح و پروژه عمراني در شهرك صنعتي شهيد سليمي با حضور مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان افتتاح شد .


بهره‌برداري از بيش از 450 طرح با سرمايه‌گذاري بالغ بر 48 هزار ميليارد ريال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در آستانه چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، بهره‌برداري از 453 طرح با سرمايه‌گذاري داخلي بالغ بر 48 هزار ميليارد ريال و خارجي افزون بر 19 ميليون دلار و ميزان اشتغالزايي 13 هزار و 352 نفر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور آغاز ‌شد.


3 واحد صنعتی در شهرک صنعتی شهید سلیمی افتتاح شد

همزمان با ایام الله دهه فجر، سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی شهید سلیمی به بهره‌برداری رسید.


سه واحد تولیدی در شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي به بهره‌برداری رسید

سه واحد تولیدی در شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي روز پنجشنبه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور صادقي نياركي معاون امور صنايع وزارت صمت به بهره‌برداری رسید.


بهره‌برداري از دو واحد توليدي در ناحيه صنعتي تيكمه داش بستان آباد

همزمان باپنجمن روز از دهه مبارک فجر، دو واحد توليدي راش چوب آذربايجان و سلامت طب با حضور مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي درناحيه صنعتی تيكمه داش بستان آباد به بهره‌برداری رسید.


آیین‌ نامه اجرایی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصویب شد

آیین نامه اجرایی "ایجاد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید" با هدف حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی و کمک به تکمیل و راه اندازی طرح‌های نیمه تمام، تأمین مالی، تعیین تکلیف بدهی‌های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی، معادن و رفع موانع صادراتی، در دولت به تصویب رسید.


طرح توسعه يك واحد توليدي قوطي‌هاي دو تكه و سه تكه در شهرک صنعتی عالي نسب افتتاح شد

در جریان سفر مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي به بستان آباد كه روز يكشنبه با همراهي فرماندار و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي اين شهرستان انجام شد، طرح توسعه واحد توليدي "آسان باز شو آرمان" در شهرک صنعتی عالي نسب افتتاح و به بهره‌برداری رسید.


پروانه بهره‌برداری ناحیه صنعتی تخصصی کیف و کفش تبریز صادر و اهداء شد

ایجاد ناحیه صنعتي تخصصی کیف و کفش در سفر رئیس جمهور در اردیبهشت سال جاری مصوب شده بود و پروانه بهره‌برداری آن، صبح روز پنج‌شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی به‌طور رسمی صادر شد.


افتتاح ۲۴ پروژه عمرانی بمناسبت دهه فجر/بزرگترین کنسرسیوم صادراتی ایران در تبریز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه پنج کنسرسیوم صادراتی در استان وجود دارد که بزرگ‌ترین کنسرسیوم صادرات کشور قطعات خودرو در استان است، گفت: در سال‌جاری ۸۶ میلیون یورو صادرات توسط واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان صورت گرفته است.


اقدام جالب صنعتگران آذربایجان شرقی در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد

۱۷۶ زندانی جرائم غیرعمد که معادل تعداد شهدای سانحه هوایی و شهادت سردار سلیمانی است، توسط جامعه صنعت استان آزاد شدند.


سهم شهرک‌ها و نواحی صنعتی از مالیات و عوارض بر ارزش افزوده مشخص شد

نمایندگان در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، با ماده 42 این لایحه و 12 تبصره ذيل آن با 156 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.


اختصاص یک روز حقوق كاركنان شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي به سیل زدگان

یک روز حقوق كاركنان شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برای کمک به سیل زدگان اختصاص یافت.


آغاز واگذاری فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور

در راستای اجراي تفاهم نامه تفویض اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور واگذار شد.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك بيانيه‌اي صادر كرد.


امضاء تفاهم نامه همكاري بين شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي ودانشگاه جامع علمي و كاربردي استان

در جهت توسعه و ارتقاي سطح آموزشي مهارتي كاركنان كارخانجات و شركت هاي صنعتي استان و همچنين رونق بخشي اشتغال و كار آفريني از طريق تعامل و همكاري في مابين دانشگاه و صنعت ،شركت شهركهاي صنعتي استان با دانشگاه علمي كاربردي استان تفاهم نامه همكاري امضاءكردند


مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان : صنایع کوچک تحریم پذیر نیستند

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه صنایع کوچک مانند کارگاه‌های فرآوری نخودچی در ممقان، تحریم پذیر نیستند، گفت: تحریم بر اینگونه صنایع که در میان مردم برای خودش جا باز کرده است، اثر نداشته و چنین فعالیت‌هایی به تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب، کمک می‌کنند.


هزینه آزاد سازی 176 نفر از زندانیان جرائم غیر عمدی استان آذربايجان شرقي در مراسم بزرگداشت شهید سپهبد سلیمانی و شهدای سانحه هواپیمای مسافربری

به همت جامعه صنعت استان مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و شهدای سانحه هواپیمای مسافربری و جانباختگان مراسم تشييع در حسینیه شهدای گمنام وادی رحمت تبريز برگزار گردید.


رونمايي از تابلو شهرك صنعتي شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني

با حضور استاندار ،فرمانده سپاه عاشورا و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي از تابلو شهرك صنعتي شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني رونمايي شد .


شناسايي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض بحران‌هاي طبيعي و تهيه نقشه واحدهاي صنعتي پرخطر

محسن صالحي‌نيا با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزي براي مديريت بحران در جنبه‌هاي پيشگيري، آمادگي، مقابله و بازسازي اظهار داشت: تاريخچه مديريت بحران‌ها در كشور از منظر حادثه در اين سازمان مورد بررسي قرار گرفته و زلزله و سيل به‌عنوان عوامل طبيعي و واحدهاي صنعتي پرخطر به‌عنوان عوامل انسان ساخت، مهمترين منشاء امكان وقوع بحران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شناسايي شده‌اند.


راهيابي تيم استارتاپي استان آذربايجان شرقي به رتبه چهارم رويداد كشوري

تيم استارتاپي استان آذربايجان شرقي به رتبه چهارم رويداداستارتاپ برتر كشوري راه يافت


کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی به همت صنعتگران آذربايجان شرقي

مراسم بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط صنعتگران آذربایجان شرقی برگزار و هزینه تاج گل و تابلوی تسلیت این مراسم با همکاری ستاد دیه آذربایجان شرقی، صرف آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد می‌شود.


با روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی برای توسعه صنعتی و اقتصادی در استان تلاش می‌کنیم

سيد مرتضي نيرومند درجلسه اعضاي هيات مديره و شوراي معاونين شركت شهركهاي صنعتي استان با استاندارآذربايجان شرقي گزارشی از عملکرد این شرکت در ۹ ماهه نخست سال جاری ارائه کرد


شهرك صنعتي تبريز4 به نام شهيد سپهبدحاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری شد

استاندار آذربايجان شرقي اعلام كرد : به پاس قدرداني از رشادتهاي سردار رشيد اسلام، شهرك صنعتي تبريز "4" به نام شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني نامگذاري شد.


سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسماني شد

عروج ملكوتي و شهادت پرافتخار سردار رشيد اسلام حاج قاسم سليماني تبريك و تسليت باد


بازديد معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از شهرك صنعتي بعثت شبستر

محسن صالحی‌نیا صبح امروز چهارشنبه در بازگشت از آئين آغاز عمليات اجرايي احداث ناحیه صنعتی تازه شهر در شهرستان سلماس استان آذربايجان غربي، از شهرك صنعتي بعثت در شهرستان شبستر استان آذربايجان شرقي نيز بازديد كرد.


رئيس جمهور قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد

قانون "تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور" پيش از اين طي طرح دو فوریتی در نشست ۲۰ آذر مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفته بود و مصوبه مجلس شورای اسلامی با اصلاحاتی که با هماهنگی بانک مرکزی صورت گرفت، به تصویب رسید.


وجود 2464 واحد صنعتی در شهركها و نواحي صنعتي آذربایجان شرقی

سید مرتضی نیرومند در دیدار اعضای هیات مدیره و شورای معاونین شرکت شهرک های صنعتی استان با امام جمعه تبریز از وجود 2464 واحد صنعتی در شهركها و نواحي صنعتي آذربایجان شرقی خبرداد


شهرک‎های صنعتی بستری مناسب برای ایجاد خوشه‌های صنعتی هستند

نماينده ولي فقيه در استان آذربايجان شرقي : شهرک های صنعتی نقاط جغرافیایی در اقتصاد کشور و محل تمرکز صنایع مختلف هستند که بستری مناسب برای ایجاد خوشه های صنعتی در سیستم اقتصادی کشور به حساب می آیند.


دستور رئیس‌ جمهور به بانک‌ها برای بازگشت واحد‌های تولیدی تملک شده به چرخه تولید

بابک دین پرست همچنين از دستور ویژه رئیس جمهور به استانداران برای ارزیابی واحد‌های اولویت‌دار خبر داد و گفت: با توجه به باقی ماندن عمر دو ساله دولت، باید این کار در دستور استانداران باشد. از اين رو از استانداران خواسته شده برنامه توسعه خود را برای دو سال باقی مانده دولت ارائه کنند.


بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی شهید سلیمی

مسائل و مشکلات واحد های آلایند و تصفیه خانه شهرک صنعتی شهید سلیمی با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت شهرک‌های صنعتی استان و مدیرعامل واعضای هیات مدیره شرکت خدماتی این شهرک صنعتی بررسی شد.


بررسي مسائل و مشكلات شهرك صنعتي عجب شير و ناحيه صنعتي خضرلو

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي در راستاي بررسي مسائل و مشكلات، از تعدادي واحد توليدي مستقر در شهرك صنعتي عجب شير و ناحيه صنعتي خضرلو بازديدكرد.


انتقال آب از سد امند به شهرک‌هاي صنعتي سرمایه‌گذاری خارجی و بعثت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: به منظور جبران کمبود آب در شهرک‌های صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی و بعثت سالانه ۳۰۰۰ مترمکعب آب از سد امند به این شهرک‌ها اختصاص می‌یابد.


ارزیابی عملكرد اساس ارتقای بهبود خدمات به ارباب رجوع است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی، ارزیابی عملكرد را اساس ارتقای بهبود خدمات به ارباب رجوع دانست.


اولين جلسه شوراي راهبردي صنايع چوبي و مبلمان مرند برگزار شد

پس از شروع پروژه خوشه مبلمان و صنایع چوبی مرند در تابستان سال جاری، اولین جلسه شورای راهبری این خوشه با حضور معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان برگزار شد


وزیر صمت: تحریم‌ها مانع رشد تولید و اشتغال در کشور نشد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اعمال مدیریت جهادی، تحریم‌های گسترده خارجی نتوانست مانع رشد تولید و اشتغال در کشور شود و امسال در بیشتر حوزه ها رشد داشتیم.


دفتر خدمات مشاوره‌ای دانشگاه آزاد واحد ایلخچی در شهرک صنعتی شهید سلیمی افتتاح شد

طی مراسمی دفتر خدمات مشاوره‌ای دانشگاه آزاد واحد ایلخچی با حضور معاون هماهنگي و امور اقتصادي استاندار آذربايجان شرقي و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان در شهرک صنعتی شهید سلیمی آغاز به کار کرد.


امضای 23 تفاهم‌نامه توسط شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: در حاشیه رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه‌های کوچک و متوسط و استارتاپ‌ها، 23 تفاهم‌نامه همکاری توسط این شرکت امضا شد.


۴۰ خوشه کسب و کار در آذربایجان‌شرقی شناسایی شده است

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: از سال ۸۶ تاکنون ۴۰ خوشه کسب و کار در حوزه های مختلف در استان شناسایی شده است.


فسخ ۵ قرارداد راکد در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: قرارداد ۵ واحد صنعتی و تولیدی به وسعت حدود یک هکتار در شهرک‌های صنعتی استان به دلیل راکد ماندن فسخ شد.


ميلاد با سعادت امام حسن عسكري (ع)مبارك

زمین را بیارایید و ثانیه ها را در عطر شکوفه های عشق بپیچید*** شادی نمایید وجشن بگیرید که اینک، یازدهمین فصل کتاب شیعه*** با دست های سبز مردی از تبار ملکوت، ورق می خورد***


شهرک کیف و کفش تبریز برای ۵ هزار نفر فرصت شغلی ایجاد می‌کند

محمدرضا پورمحمدی، در حاشیه بازدید از شهرک مدرن کیف و کفش در تبریزافزود: این شهرک در زمینی به مساحت ۳۵ هکتار با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال احداث است و ۱۶۲ واحد تولید کننده کیف و کفش در آن مستقر خواهد شد.


مصون‌ سازی اقتصاد از آسیب تحریم‌ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سه‌شنبه شب در دیدار ۲۵۰۰ نفر از تولید کنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی كشور، هدف اصلی از اين نشست را تکریم این عناصر اساسی در افکار عمومی خواندند و سخنان تولید کنندگان در این دیدار را بسیار مهم، سنجیده و قابل توجه دانستند.


میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) تهنیت باد

سالروز ولادت با سعادت پيامبر رحمت و مهرباني نبي مكرم اسلام حضرت محمد مصطفي(ص)وحضزت امام جعفر صادق (ع) مبارك باد


استفاده از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

محسن صالحي‌نيا در بخشنامه‌اي به مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها متذكر شده است: در راستاي تحقق اهداف عاليه وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستاي سياست‌هاي ابلاغي مقام عالي وزارت مبني بر نظارت مستمر بر امور واحدهای توليدي و حل مشکلات آنان، لازم است در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه و در هماهنگي كامل با سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت و كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتي به منظور حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و درپي آن، ارتقاء توان تولید ملي در کشور استفاده شود.


جلسه اتحادیه درودگران و مبلمان در تبریز برگزار شد

جلسه اتحادیه درودگران و مبلمان در خصوص توجیه ضرورت شروع ساخت و ساز در اراضی شهرک صنعتی تبریز4، برگزار شد.


رشد حدود ۳۲ درصدی سرمایه‌گذاری خارجی در بخش صنعت

بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تصویب ۷۶۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری خارجی در طرح های صنعتی، معدنی و تجاری در نیمه نخست امسال و رشد ۳۱.۹ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.


مشکل برق درشهرک‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی برطرف می شود

سخنگوی صنعت برق درباره وجود مشکل در تامین برق برای صنایع استان آذربایجان شرقی گفت: اقدام ها برای تامین برق درجریان است و با توجه به نشستی که در استانداری برگزار شد، الان مشکل خاصی در این زمینه نیست و به زودی مشکلات برطرف می شود.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای شناسایی و معرفي واحدهای تولیدی مشکل دار سراسر کشور

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی در آستانه 13 آبان و در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان با اشاره به سخنان چندی پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر این‌که هرجا یک واحد صنعتی در آستانه تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن می‌رویم، فرمودند: این سخنان، عالی و خرسند کننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین گونه عمل کنند.


پيام تسليت بمناسبت زلزله ميانه

پيام تسليت روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي بمناسبت زلزله شب گذشته ميانه


زمین لرزه هيچ آسیبی به شهرک‌ها و نواحی صنعتی میانه وارد نكرد

سید مرتضی نیرومند اسكوئي گفت: خوشبختانه زمین لرزه پنج شنبه شب گذشته آسیبی به واحدهای صنعتی و تأسیسات عمومی شهرک‌های صنعتی مستقر در شهرستان میانه وارد نکرده است.


در رفع نیازهای فنآورانه واحدهای تولیدی با روند رو به رشد همراهيم

با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سه طرح آزمایشگاه کالیبراسیون، مرکز طراحی و مارکتینگ و مرکز تحقیقات استاندارد پای ایرانی در تبريز افتتاح شد.


برگزاری بزرگترين رویداد استارتاپی كشور در استان البرز

اصغر مصاحب متذکر شد: طی یک سال گذشته برنامه‎های بسیار خوبی در این زمینه طراحی شده است و 103 مشاور بروکر آموزش دیده و بیش از 300 نیاز فنآورانه از طرف واحدهای صنعتی ارائه و 60 نیاز نيز به‌طور کامل رفع شده است.


شناسایی نیازهای فنآورانه صنعت و رفع آن از طریق واحدهای علمی و فنآور

اصغر مصاحب با بیان این‌که نیازهای صنعتی بیشتر به بخش صنعت مربوط می‌شود، گفت: ما در این مسیر کار تسهیل گری را انجام می‌دهیم. اگر بتوانیم از خوشه‌های کسب و کار در کنار این موضوع استفاده کنیم، قطعاً نتایج مطلوب‌تری کسب خواهیم کرد.


کلید حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو رونق تولید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) و در آستانه‌ی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی تاكيد كردند کلید حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو رونق تولید است


خرسندي مقام معظم رهبري از قول وزير صمت

مقام معظم رهبري اشاره به سخنان چندی پیش وزیر صنعت مبنی بر اینکه هر جا یک واحد صنعتی در آستانه‌ی تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن میرویم، گفتند: این سخنان، عالی و خرسندکننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین‌گونه عمل کنند.


۵.۳ هکتار از اراضی صنعتی آذربایجان شرقی آزادسازی شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از بررسی و تعیین تکلیف پرونده ۶۰ قرارداد راکد شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.


تامین برق شهرکها و نواحی استان آذربایجان شرقی

جلسه بررسی و حل مشکل تامین برق شهرکها و نواحی استان آذربایجان شرقی


جلسه بررسي مشكلات تامين برق شهركها و نواحي صنعتي،توليدي آذربايجان شرقي

معاون وزیر نیرو گفت: مشکلی از لحاظ نیروگاهی و منبع تولید نیرو در کشور وجود ندارد فقط مشکل در رساندن برق به مصرف کننده است/مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان : خواستار رفع مشکلات موجود در تامین برق شهرک ها بویژه شهرک های تقاضا محور مرکز استان هستيم


برگزاري استارتاپ دمو صنعت كفش در تبريز

استارتاپ دمو صنعت كفش با مشاركت شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي ، مركز فن بازار ملي ايران و دانشگاه آزاد اسلامي واحد تبريز برگزار ميگردد


مديركل دفتر هماهنگي و امور اقتصادي استانداري ،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و مدیر کل حفاطت محیط زیست از شهرک سرمایه گذاری خارجی بازدید کردند.

پس از بازدید آقایان روحي،نيرومند و قاسمي، جلسه ای نیز با حضور مسئولان شهرک برای بررسی مشکلات متعدد آن از جمله مشکلات زیست محیطی برگزارشد.


بيست و نهم مهرماه،روز ملي صادرات بر تلاشگران عرصه صادرات غيرنفتي مبارك باد

صادرات به عنوان موتور محرکه اقتصاد و رمز بقای کشورها در بازارهای جهانی نقش مهمی را در عرصه اقتصاد ایفا می کند، زیرا تقویت ظرفیتهای تولید و ایجاد ظرفیتهای جدید، هموار کردن راه توسعه صادرات نقش دولت را به عنوان تضمین کننده سرمایه گذاریهای موجود و کاهش انحصار پررنگ تر می کند.


بخشنامه معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضائیه براي رفع مشكلات و موانع توليد و حمايت از فعالان اقتصادي

محمد باقر الفت با عنايت به تأكيدات رئيس قوه قضائيه، در بخشنامه‌اي به رؤسای دادگستری‌های کل استان‌های سراسر کشور، خودداري از مجموعه اقداماتي كه به تعطيلي واحدهاي توليدي منتج مي‌شود را ابلاغ كرد.


برگزاري جلسه معاونت صنايع كوچك شهركهاي صنعتي استان با اتحاديه هاي مرتبط با خوشه فرش و تابلو فرش تبريز

برگزاري جلسه معاونت صنايع كوچك شهركهاي صنعتي استان با اتحاديه هاي مرتبط با خوشه فرش و تابلو فرش تبريز در خصوص برنامه هاي توسعه اي خوشه با حضور معاون صنايع كوچك شهركهاي صنعتي استان


بازديد نمايندگان شركت هاي پتروشيمي، پالايشگاه و شركت گاز استان و گازرساني منطقه شمالغرب كشور از واحدهاي خوشه تجهيزات نفت و گاز تبريز

به منظور بهره مندي از توانمندي هاي توليدي اعضاي خوشه و ايجاد ارتباط كاري بين كارفرمايان اصلي و فرعي نمايندگان شركت هاي پتروشيمي، پالايشگاه و شركت گاز استان و گازرساني منطقه شمالغرب كشور از واحدهاي خوشه تجهيزات نفت و گاز تبريز بازديد كردند


تور صنعتي تخصصي HSEE استان آذربايجان شرقي در بازديد نمايشگاه صنعت و تجهيزات بهداشت،ايمني و محيط كار تهران

مديران HSEE واحدهاي صنعتي مستقردر شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي تحت عنوان تور صنعتي از پنجمين نمايشگاه تخصصي تجهيزات بهداشت،ايمني،محيط كار،آتش نشاني، مديريت بحران و امداد ونجات و نوزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت تهران بازديد كردند


افزايش 18 درصدي توليد مس كشور در سال جاري

وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت با اشاره به ارتقای شاخص‌های توسعه‌ای در بخش صنعت و معدن ‌گفت: در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، رشد ۱۸ درصدی در بخش‌های مختلف صنعت و معدن کشور را شاهد بودیم.


با حضور وزیر صنعت و معدن و تجارت کارخانه کنستانتره معدن مس اهر افتتاح شد

کارخانه تولید کنسانتره معدن مس انجرد شهرستان اهردرآذربایجان‌شرقی باحضور وزیر صمت،استاندار،مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان و جمعي از مسئولين استاني و شهرستاني افتتاح شد.


نشست صنعتگران نساجي استان البرز با اعضاء اتحاديه فروشندگان البسه و پوشاك كلانشهر تبريز

نشست صنعتگران نساجي استان البرز با اعضاء اتحاديه فروشندگان البسه و پوشاك كلانشهر تبريز


احداث 4 نیروگاه کوچک مقیاس در آذربایجان شرقی

در جلسه پیگیری مشکلات تامین برق شهرک‌ها و نواحی صنعتی آذربایجان شرقی، مصوب شد در کوتاه مدت چهار نیروگاه کوچک مقیاس(نیروگاه‌های تولید پراکنده) در شهرک های صنعتی استان ایجاد شوند.


توسعه همکاری های دانشکده فنی و حرفه ای با معاونت صنایع کوچک شرکت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

در جلسه ای، راه‌های توسعه همکاری های معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی با دانشگاه فنی و حرفه ای استان بررسی شد.


بازديد و بررسي مسايل و مشكلات فاز توسعه شهر صنعتي تبريز

بازديد و بررسي مسايل و مشكلات فاز توسعه و اراضي ملي شهر صنعتي تبريز(شهرك صنعتي بعثت) با حضور مسئولين استان و شهرستان شبستر


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی: نباید اجازه دهیم فرهنگ ایثار و شهادت از بین برود

این کشور برای رشد و توسعه و مقابله با تهدیدهای دشمنان به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد و نباید اجازه دهیم این فرهنگ از بین برود


مراسم تجليل ار رزمندگان، ايثارگران و خانواده شهدا شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

مراسم تجليل ار رزمندگان، ايثارگران و خانواده شهدا شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي


7مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی گرامی باد

روز آتش نشان بهانه ای است برای تجلیل از آنانی که در میان شعله های آتش، پیام آور ایستادن و سرخ زیستن هستند


وزیر صنعت، معدن و تجارت: شهرک‌های صنعتی بازوان اصلی اقتصاد کشور هستند

دكتررحمانی گفت: شهرک‌های صنعتی پیشران و بازوان اصلی اقتصاد کشورند و می‌توانند معضل بیکاری کشور را برطرف کنند / شهرک‌های صنعتی بازوان اصلی اقتصاد کشور هستند


دفاع مقدس گرامي باد

تقدير از مديران رزمنده و ايثار گر 8 سال دفاع مقدس واحد هاي صنعتي مستقر در شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي


تور صنعتی بازدید از خوشه نخودچی ممقان

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شقي تور صنعتی بازدید از خوشه نخودچی ممقان با حضور رییس مرکز علمی کاربردی استان و مدیر کلینک کسب کار و جمعي از اساتيد مراكز علمي كاربردي استان با هدف برنامه ریزی برای عارضه یابی کارگاههای نخودچی ممقان و همکاری با مراكزجامع علمی کاربردی استان برای برگزاری رویداد استارتاپ با موضوع نخودچی ممقان برگزار شد.


هفته دفاع مقدس گرامي باد

مقام معظم رهبري(مد ظله العالي): توليد كنندگان رزمندگان جنگ اقتصادي هستند


بازديد عضو كميسيون صنايع . معادن مجلس شوراي اسلامي از واحدهاي توليدي مستقر در شهرك صنعتي آيت اله هاشمي رفسنجاني /بررسي مشكلات اينترنت وآنتن دهي موبايل در شهرك آيت اله هاشمي رفسنجاني

دكتر فرهنگي نماينده مردم تبريز اسكو وآذرشهر در مجلس شوراي اسلامي ضمن ديدار از واحدهاي صنعتي توليدي مستقر در شهرك صنعتي آيت اله هاشمي رفسنجاني بازديد و به رفع مشكلات آنها پرداختند


برگزاري نمايشگاه RINOTEX2019

شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي از حاميان هفتمين نمايشگاه بين المللي نوآوري و فناوري ربع رشيدي رينوتكس 2019


روز شعر و ادب پارسي و روز بزرگداشت استاد شهريار گرامي باد

يا رب مباد كز پا جانان من بيفتد درد و بلاي او كاش برجان من بيفتد


بازدید هیئت تركیه‌ای از شهرك صنعتی سرمایه گذاری خارجی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: هیئتی متشکل از صنعتگران ترکیه و رئیس انجمن كارآفرینان و صاحبان صنایع (TUMSIAD) شعبه ارزروم از واحدهای صنعتی شهرك صنعتی سرمایه گذاری خارجی بازدید کردند.


باید جلوی صادرات کالاهای غیرکیفی و غیراستاندارد گرفته شود/ امروز آرامش بر بازار کشور حکمفرما است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید جلوی صادرات کالاهای غیرکیفی و غیراستاندارد گرفته شود، این کار یک تکلیف است و صادرات اینگونه کالاها علاوه بر اینکه از نظر شرعی درست نیست به آبروی کشور آسیب می رساند.


برگزاری تورهای صنعتی توسط شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی آذربایجان شرقی از برگزاری تورها صنعتی توسط این شرکت برای صنعتگران استان خبر داد.


اقتصاد مقاومتی شاه‌ کلید حل مشکلات دوران تحریم است

رضا رحمانی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی در تبريز بر ضرورت تلاش برای افزایش صادرات غیرنفتی به کشورهای همسایه تأکید و اضافه کرد: در حال حاضر ۲ درصد واردات کشورهای همسایه از ایران است که اگر این رقم به چهار درصد افزایش یابد، ۵۴ درصد از صادرات غیرنفتی کشورمان به این کشورها خواهد بود.


يا سيد الساجدين

ای امام سجده کننده بر تربت کربلا، عروجت بر جاده‌های گل آذین بسته آسمان و رها شدنت از بی مهری‌های اهل زمین بر قلب‌های ما تسلیت باد.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام كرد:

حجم صادرات صنایع کوچک کشور ۱۵ درصد افزایش یافت


عاشوراي حسيني تسليت باد

باز اين چه شوش است كه در خلق عالم است باز اين چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است


تاسوعاي حسيني تسليت باد

تاسوعاي حسيني روز يقين و وفاداري،بر شيعيان تسليت باد


بازديد نماينده مردم شبستر در مجلس شوراي اسلامي از واحدهاي توليدي شهرك صنعتي آيت الله هاشمي رفسنجاني

بازديد نماينده مردم شبستر در مجلس شوراي اسلامي و معاون صنايع كوچك شهركهاي صنعتي استان از واحدهاي توليدي صنعتي شهرك صنعتي آيت الله هاشمي رفسنجاني


برگزاري مراسم زيارت عاشورا و مراسم عزاداري محرم كاركنان شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي

همزمان با هشتم محرم و ايام عزاداري سرور و سالار شهيدان،حضرت اباعبدالله الحسين، كاركنان شركت شهركهاي صنتعتي استان به عزاداري پرداختند


بازديد معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان از واحدهاي تعطيل و فعال زير ظرفيت اسمي

مهندس مطلبي معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان ضمن بازديد از واحدهاي تعطيل و فعال زير ظرفيت اسمي به بررسي مسايل و مشكلات آنها پرداخت.


اولين جلسه شوراي راهبري فرآوري نخود ممقان

اولين جلسه شوراي راهبري فرآوري نخود ممقان در محل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي برگزار گرديد.


بازديد نماينده مردم ملكان از تصفيه خانه ناحيه صنعتي وليعصر ملكان

بازديد نماينده مردم ملكان از تصفيه خانه ناحيه صنعتي وليعصر ملكان


جلسه تشريح فعاليتهاي فن بازار منطقه اي آذربايجان شرقي

جلسه تشريح فعاليتهاي فن بازار منطقه اي آذربايجان شرقي با حضور مهندس مطلبي معاون صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي استان و نمايندگان فن بازار ملي ايران در استان آذربايجان شرقي


بازديد استاندار و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان از واحد نمونه چاپ در استان

بازديد استاندار و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي از شركت صنايع چاپ و بسته بندي هاتف به مناسبت روز صنعت چاپ


اولين نمايشگاه بين المللي برترين هاي كفش كيف كالاي ورزشي

با هدف رونق توليد كشور اولين نمايشگاه بين المللي برترين هاي كفش ,كيف ,كالاي ورزشي چرم ومواد اوليه با حضور كنسرسيوم صادراتي كفش تبريز برگزار شد


بازديد مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي از واحد توليدي شركت كشت و صنعت سبز پسند خاورميانه

بازديد مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي از واحد توليدي شركت كشت و صنعت سبز پسند خاورميانه


آئين كلنگ زني احداث كارخانه داروسازي به مناسبت هفته دولت

در آئيني به مناسبت هفته دولت كارخانه داروسازي دانشمندجوان كلنگ زني شد


بيست و سومين نمايشگاه قطعات خودرو و لوازم يدكي در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تبريز

بيست و سومين نمايشگاه قطعات خودرو و لوازم يدكي در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تبريز داير شد


جلسه مهندس نيرومند مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان با رئيس سازمان نظام مهندسي

جلسه مهندس نيرومند مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان با رئيس سازمان نظام مهندسي


آئين گرامي داشت ياد و خاطره شهيدان رجائي و باهنر

حضور كاركنان شركت شهركهاي صنعتي در آئين گرامي داشت ياد و خاطره شهيدان رجائي و باهنر


برگزاري جلسه كنترل پروژه هاي عمراني شهركها و نواحي صنعتي استان آذربايجان شرقي

برگزاري جلسه كنترل پروژه هاي عمراني شهركها و نواحي صنعتي استان آذربايجان شرقي


آئين افتتاح و بهره برداري از پروژه گازرساني به شهرك صنعتي ملكان

به مناسبت هفته دولت آئين افتتاح و بهره برداري از پروژه گازرساني به شهرك صنعتي ملكان انجام شد


افتتاح صنايع غذايي رضوان به مناسبت هفته دولت

صنايع غذايي رضوان در شهرك صنعتي مرند در هفته دولت مورد بهره برداري قرار گرفت


افتتاح از پروژه برق رساني

آئين افتتاح و بهره برداري از پروژه برق رساني بمناسبت هفته دولت


افتتاح پروژه فاضلاب در شهرك صنعتي مرند

به مناسبت هفته دولت و ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر افتتاح پروژه فاضلاب در شهرك صنعتي مرند با اعتبار بالغ بر 2400ميليون ريال انجام شد


افتتاح خط تولید تجهيزات پزشكي از جمله انواع تخت پزشكي،تخت الكترومكانيكي در شهرك صنعتي شهيد سليمي

همزمان با پنجمين روز از هفته دولت، با حضور دكتر پورمحمدي و مهندس نيرومند خط تولید تجهيزات پزشكي از جمله انواع تخت پزشكي،تخت الكترومكانيكي به بهره برداري رسيد


در پنجمين روز از هفته دولت واحد تولیدی تجهيزات يكبار مصرف آزمايشگاهي و بيمارستاني با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریال در شهرك صنعتي شهيد سليمي افتتاح شد

در پنجمين روز از هفته دولت واحد تولیدی تجهيزات يكبار مصرف آزمايشگاهي و بيمارستاني با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریال در شهرك صنعتي شهيد سليمي افتتاح شد


بهره برداري از فاز چهارم و طرح توسعه خط توليد كيك دولايه شركت آذر نان نظري

به مناسبت هفته دولت بهره برداري از فاز چهارم و طرح توسعه خط كيك دولايه شركت آذر نان نظري با حضور استاندار آذربايجان شرقي


ساختمان جديد مركز علمي كاربردي شيرين عسل به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار آذربايجان شرقي و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي افتتاح شد

ساختمان جدید مركز علمي كاربردي شيرين عسل با حضور دكتر پور محمدي استاندار آذربايجان شرقي،مهندس نيرومند اسكويي مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي،دكتر اللهياري فرماندار شهرستان آذرشهر و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني افتتاح شد.


پيام تبريك مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي بمناسبت روز خانواده و تكريم بازنشستگان

پيام تبريك مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي بمناسبت روز خانواده و تكريم بازنشستگان


بررسي دوره هاي آموزشي و نحوه ورود به بورس كالا

نشست اعضاي كنسرسيوم تاك بناب با حضور برخي دستگاهها در محل شركت شهركهاي صنعتي استان


قراردادهاي راكد شركت شهركهاي استان آذربايجان شرقي مورد داوري قرارگرفت

به منظور تعيين تكليف قراردادهاي راكد با حضور نماينده سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران بعنوان داور و حکم مرضی الطرفین در روزهاي 30 و 31 مرداد ماه سال جاري جلسه حل اختلاف و داوري شركت شهرك هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي برگزار شد.


تبريك روز كارمند

رهبرانقلاب: محیط کارمندی، محیط شرافت و پاکدامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است


با حضور مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان صورت گرفت

همزمان با هفته دولت افتتاح كارخانه توليد ظروف نقره در شهرستان بناب با حضور مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي


جلسه انتخاب عامل توسعه خوشه فرش و تابلو فرش تبريز

جلسه انتخاب عامل توسعه خوشه فرش و تابلو فرش تبريز در محل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي تشكيل گرديد .


جلسه معاونت فني در خصوص پيگيري و رفع موانع زير ساختها و امور پيمانكاران شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

جلسه معاونت فني در خصوص پيگيري و رفع موانع زير ساختها و امور پيمانكاران شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي


مقام معظم رهبري در ديدار با هيات دولت(30 مرداد ماه 98)

تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند؛ مسئولان مقررات زائد و موانع تولید را رفع کنند


هفته دولت گرامي باد

هفته تجديد پيوند مسئولان با مردم و ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر گرامي باد


در سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن ، از آزاده ،جانباز قاسم خوشمرامزاده چوان ، تجلیل شد

در سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن ، از آزاده ،جانباز قاسم خوشمرامزاده چوان ، تجلیل شد


ولادت حضرت امام موسي كاظم (ع) مبارك باد

خجسته میلاد هفتمین پیشوای خیر و خوبی،هفتمین قافله سالار کاروان صبر شکیبایی امام موسی کاظم علیه السلام مبارک باد


جلسه هيات حل اختلاف و داوري شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

جلسه هيات حل اختلاف و داوري شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي با حضور نماينده سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران


بازديد رييس كميته حسابرس عملكرد سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

بازديد رييس كميته حسابرس عملكرد سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي


بررسي مشكلات واحدهاي صنعتي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي استان آ.ش

بررسي مشكلات واحدهاي صنعتي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي استان آ.ش با حضور مشاور مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران


عيد غدير خم مبارك

غدیر، بهاى هر چه بهاران، طراوت قطره قطره‏ ى باران عطر دل‏ انگیز نعمت ولایت و موهبت هدایت مبارک باد


میلاد حضرت امام علی النّقی الهادی علیه السلام مبارک باد.

میلاد دهمین واسطه فیض خداوند، آیت روشن رستگاری، حضرت امام علی النّقی الهادی علیه السلام مبارک باد.


با پيگيريهاي مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي انجام شد

آغاز عمليات آسفالت ريزي راه انحرافي تقاطع غير همسطح شهركهاي صنعتي بعثت و سرمايه گذاري خارجي با جاده تبريز -صوفيان


سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ميهن گرامي باد

سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ميهن گرامي باد


تبريك عيد قربان

تبريك عيد قربان


سخنراني مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي در خطبه هاي نماز جمعه

سخنراني مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي در خطبه هاي نماز جمعه


تبريك روز ملي صنايع كوچك

تبريك روز ملي صنايع كوچك


جلسه هم انديشي مديران عامل شركتهاي خدماتي

جلسه هم انديشي مديران عامل شركتهاي خدماتي


برگزاري توريك روزه خبرنگاران از شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

برگزاري توريك روزه خبرنگاران از شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي


نشست معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استاند آذربايجان شرقي با اصحاب رسانه

نشست معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استاند آذربايجان شرقي با اصحاب رسانه


بازديد معاون فني صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي شهيد نيرومند اسكو

بازديد مهندس محمدزاده معاون فني صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي شهيد نيرومند اسكو


معاون فني سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران از تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي شهيد سليمي بازديد نمودند

بازديد مهندس محمدزاده معاون فني سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران از تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي شهيد سليمي


افتتاح خط انتقال و شبكه توزيع آب شهرك آخولا

درجريان سفر مهندس محمدزاده معاون فني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران خط انتقال اب شهرجديد سهند به شهرك صنعتي آخولا افتتاح گرديد .


بازديد مهندس محمدزاده معاون فني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از واحد موفق آذرسيوان پارسيان

مهندس محمد زاده از واحدهاي صنعتي موفق در شهرك صنعتي آخولا بازديد به عمل آورد


افتتاح پروژه آسفالت به متراژ 22هزار مترمربع توسط آقاي محمدزاده معاون فني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران

آقاي محمدزاده معاون فني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران پروژه آسفالت 22هزار متر مربعي را افتتاح نمود


افتتاح خط انتقال برق شهرك سرمايه گذاري خارجي به دست مهندس محمدزاده معاون فني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران

خط انتقال برق شهرك سرمايه گذاري خارجي به دست مهندس محمدزاده معاون فني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران افتتاح گرديد


بازديد از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي بيلوردي و رسيدگي به مشكلات واحدهاي صنعتي

در جريان سفر رياست محترم جمهوري به استان آذربايجان شرقي : از واحدهاي صنعتي توليدي و برخي واحد هاي نيمه تمام بازديد به عمل آمد


افتتاح طرح تولید شیشه و بطری شیشه‌ای آذر مهر هریس و طرح‌های صنعتی و معدنی آذربایجان شرقی

افتتاح طرح تولید شیشه و بطری شیشه‌ای آذر مهر هریس و طرح‌های صنعتی و معدنی آذربایجان


شهرک صنعتی غرب تبریز به عنوان شهرک صنعتی برتر سال 1397 کشور شناخته شد.

هم زمان با روز ملي صنعت و معدن ,شهرک صنعتی غرب تبریز به عنوان شهرک صنعتی برتر سال 1397 کشور شناخته شد.


دستورالعمل تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال ١٣٩٨ به شبکه بانکی كشور ابلاغ شد

در راستای تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط و با توجه به نامگذاری امسال به نام "رونق توليد" از سوی مقام معظم رهبری‌ و پيرو ابلاغ دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در سه سال گذشته و اتخاذ رويکرد مساعدت مقرراتی، زمينه مناسب‌تری به‌ ‌منظور تأمين مالی واحدهای ياد شده فراهم شد.


شهرک صنعتی هادیشهر جلفا به بهره برداری رسید

محسن صالحي‌نيا همچنين در بازدید از ناحیه صنعتی زنوز، صنایع خاک چینی و ناحیه صنعتی تولید مبل مرند اظهار داشت: با تخصیص اعتبار لازم، در آینده بسیار نزدیک، طرح آب رسانی به ناحیه صنعتی زنوز برای راه اندازی کارخانه تولید الیاف شیشه اجرایی خواهد شد.


احداث نواحي صنعتي روستايي در شهرستانهاي جلفا ومرند

بازديد مهندس صالحي نيا از واحدهاي صنعتي مرندو سراميكي مرند


آئين بهره برداري از شهرك صنعتي جلفا (هاديشهر)

شهرك صنعتي جلفا (هاديشهر) در آئيني توسط معاون وزير ومدير عامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران به بهره برداري رسيد


بازخواني جنايات آمريكا و مصاديق نقض حقوق بشر

مصاديق جنايات و حقوق بشر آمريكايي


کمک به افزایش تولید و صادرات صدرنشین فعالیت‌هاست

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسیدن دهم تیر ـ روز ملی صنعت و معدن ـ در پیامی با تبریک این روز ملی به صنعتگران، معدنکاران و تمامی تولید کنندگان، برخی از سیاست‌های اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحقق رونق تولید را تشریح کرد.


نحوه شناسایی و رفع نیازهای فناورانه خوشه کفش تبریز

درخصوص ارائه خدمات رايگان به واحدهاي توليدي كفش , نحوه شناسایی و رفع نیازهای فناورانه خوشه کفش تبریز جلسه اي تشكيل گرديد


کلنگ‌زنی ناحیه صنعتی علیشاه توسط وزیر صمت؛

عملیات احداث ناحیه صنعتی علیشاه در شهرستان شبستر آغاز شد.


شوراي راهبري خوشه حوله تبريز تشكيل جلسه داد

اصلاح برنامه عملياتي خوشه حوله تبريز


غرفه سازي شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنايع كوچك و متوسط در گوانجو چين

معرفي برندهاي كشور در نمايشگاه بين المللي گوانجو چين


بازديد دكتر پزشكيان از شهرك صنعتي بعثت

نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي (دكترپزشكيان )از شهرك صنعتي بعثت بازديد نمود


برگزاري نشست مشترك با مشاورين مستقر در مراكز خدمات كسب و كار استان

برگزاري نشست مشترك با مشاورين مستقر در مراكز خدمات كسب و كار استان


شركت در راهپيمائي روز قدس

دعوت از فعالين اقتصادي و صنعتگران براي شركت در راهپيمائي روز قدس


استقرار هاب هاي لجستيك در شهركها و نواحي صنعتي

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي از استقرار هاب هاي لجستيك در شهركها و نواحي صنعتي خبرداد


راه اندازي سامانه حمايت از فعالين اقتصادي

راه اندازي سامانه اي در خصوص نظام تعامل نظام مند و مستمر با فعالان بخش خصوصي در جهت اطلاع و رفع مسائل و مشكلات حقوقي و قضايي توليد ,سرمايه گذاري , اشتغال


صنعتگران مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور در سامانه 'حامي' ثبت نام كنند

به منظور تعامل نظام‌مند و مستمر قوه قضائيه با فعالان بخش خصوصی براي اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه ستاد مرکزی پيگيري اجراي سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائيه سامانه‌ای را تحت عنوان 'حمایت از فعالین اقتصادی' (حامی) راه اندازی نموده است.


تقدير از مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي به مناسبت اخذ 291سند تفكيكي شهرك صنعتي فناوري خوردو

مديرعامل و اعضاي هيئت مديره شركت خدماتي شهرك صنعتي فن آوري خودرو از مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي به جهت اخذ 291سند تفكيكي شهرك صنعتي فناوري خوردو تقدير به عمل آوردند.


تمديد چهارمين سال متوالي بيمه هاي مسئوليت برای کارگاه‌ها و واحد های صنعتی کوچک و متوسط

سرپرست معاونت صنايع كوچك استان آذربايجان شرقي گفت : تفاهم نامه بسته حمایتی بیمه ایران برای کارگاه‌ها و واحد های صنعتی کوچک و متوسط تحت پوشش سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی که در قالب بیمه های آتش سوزی ، بیمه های مسئولیت و بیمه های اشخاص ارائه می شود، برای چهارمين سال متوالی تمدید شد.


ارائه تسهيلات به واحدهاي صنعتي داراي مشكل كمبود نقدينگي با ثبت نام در سامانه بهين ياب

سجاد مطلبي اظهار داشت: با توجه به واگذاري منابع بند (الف) تبصره (18) قانون بودجه به بانك‌هاي عامل، متقاضيان دريافت تسهيلات مي‌توانند با مراجعه به سامانه "بهين ياب" نسبت به ثبت نام اقدام كنند.


واگذاري دفاتر مشاوره در مراكز خدمات فنآوري و كسب و كار استان آذربايجان شرقي

سجاد مطلبي اظهار داشت: شركت‌ها و افراد ارائه دهنده خدمات مشاوره‌اي، فني و مهندسي مي‌توانند با مراجعه به حوزه معاونت صنايع كوچك شركت شهرك‌هاي صنعتي نسبت به ارائه درخواست استقرار اقدام كنند.


تسريع در امر سرمايه گذاري در شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي

تمركز سرمايه در شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي


نمايشگاه صنايع دفاع در شهرك فن آوري تبريز

برپايي نمايشگاه صنايع دفاع شهيد كاوه خراسان در شهرك فن آوري تبريز


ارائه برنامه زمان بندي پروژه هاي اجرايي سال 98 شهركها و نواحي صنعتي استان آذربايجان شرقي

ارائه برنامه زمان بندي پروژه هاي اجرايي سال 98 شهركها و نواحي صنعتي استان آذربايجان شرقي


نشست كنترل پروژه شهرك‌هاي صنعتي بعثت و صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي برگزار شد

در اين نشست كه با حضور مديرعامل، معاونان و مديران اين شركت برگزار شد، گزارشي از وضعيت عملكرد هريك از شهرك‌هاي صنعتي در جهت پيشبرد و راه اندازي ارائه شد.


وزارت نیرو موظف به تأمین برق صنعت کشور است

نشست بررسی موانع و مشکلات تأمین برق شهرک‌های صنعتی استان آذربايجان شرقي با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداري و مديران عامل و نمايندگان سازمان مديريت و برنامه‌ريزي، شركت‌ برق منطقه‌اي، شركت توزيع برق و شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد.


تشكيل جلسه براي ايجاد شهرك صنعتي غير دولتي آبش آحمد كليبر

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي درخصوص ايجادشهرك صنعتي خصوصي آبش احمد كليبر تشكيل جلسه داد .


برگزاري گردهمایی مشترك مديران شركت شهرك‌هاي صنعتي و شرکت‌های خدماتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی آذربایجان شرقی

در راستاي اجراي ماده ۵ قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک‌هاي صنعتي، شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي نسبت به تشكيل 15 شرکت خدماتی در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي اين استان اقدام نموده است.


بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري

محسن صالحي‌نيا همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان در بخشنامه‌اي از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري، نسبت به بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان مؤمن، انقلابی، دانا، کاردان و پرانگیزه كه با همت و هوشیاری و سرعت عمل و ابتکار باید در مسیر افتخارآمیز به سوی آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی گام بردارند، اقدام شود.


كارگروه مديريت بحران در شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي تشكيل شد

در نشست كارگروه مديريت بحران كه با حضور مديرعامل و مديران شهرك‌ها و نواحي صنعتي اين شركت برگزار شد، با توجه به بارش‌هاي بهاري و سيل‌هاي اخير در برخي استان‌هاي كشور، بر آمادگي كامل تمامي عوامل اجرايي شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه تأكيد شد.


صدور 2 حكم انتصاب توسط مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي طي حكمي سرپرست معاون برنامه ريزي و سرپرست معاون صنايع كوچك را معرفي كرد.


تقدير از كارمند نمونه ميز خدمت شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي از كارمند نمونه ميز خدمت اين شركت تقدير كرد.


تجليل مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي از كارمند جانباز

در سالروز ميلاد حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز، مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي از خوش مرام به‌عنوان كارمند جانباز اين شركت تجليل به‌عمل آورد.


تجليل مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آربايجان شرقي ازكارمند نمونه زن

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي ازكارمند نمونه زن اين شركت تجليل كردند.


بازديد نماينده مردم تبريز، اسكو و آذرشهر در مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي آخولا

محمد اسماعيل سعيدي در اين بازديد كه با همراهي مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي انجام شد، از تأسيسات و امكانات زيربنايي شهرك صنعتي آخولا بازديد و از نزديك در جريان مسائل و مشكلات شماري از واحدهاي توليدي مستقر در اين شهرك قرار گرفت.


جلسه بررسي رفع موانع توليد

جلسه بررسي رفع موانع توليد


كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي خانواده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به سيل زدگان كشور

اميد ساعي در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تقدير از اقدام ملي و خداپسندانه واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور براي مشاركت در تهيه اقلام اساسي و ضروري مورد نياز سيل زدگان از محل توليدات داخلي خود گفت: از نخستین لحظات انتشار اخبار و تصاویر مربوط به سیل زدگان در مناطق شمال، غرب و جنوب غرب کشور، صنعتگران نوع دوست، خير و نيكوكار آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه امداد رسانی و کمک در زمینه‌های مورد نیاز برای تسکین آلام آسیب دیدگان اعلام کردند.


اختصاص يك روز حقوق كاركنان شركت شهركهاي صنعتي استان به سيل زدگان

اختصاص يك روز حقوق كاركنان شركت شهركهاي صنعتي استان به سيل زدگان


مسأله فوری و اولویت کشور موضوع اقتصاد است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال "رونق تولید" نام‌گذاری کردند.


سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تأکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.


4 واحد تولیدی در شهرك‌هاي صنعتي استان آذربایجان شرقی بهره‌برداری شد

صبح امروز (یکشنبه) در جریان سفر محسن صالحی‌نیا به استان آذربایجان شرقی، یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی عالی نسب، دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی 4 تبریز و یک واحد توليدي در شهرک صنعتي آخولا به بهره‌برداری رسيد.


افتتاح يك واحد توليدي توسط معاون وزير صنعت معدن تجارت در شهرك صنعتي عالي نسب

در جريان سفر معاون وزير صنعت معدن تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به استان آذربايجان شرقي يك واحد توليدي در شهرك صنعتي عالي نسب اين استان مورد بهره برداري قرار گرفت.


افتتاح 2 واحد توليدي در شهرك صنعتي تبريز 4

در جريان سفر معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به استان آذربايجان شرقي 2 واحد توليدي در شهرك صنعتي تبريز 4 مورد بهره برداري قرار گرفت.


افتتاح يك واحد توليدي در شهرك صنعتي آخولا توسط معاون وزير صنعت معدن و تجارت

واحد توليدي پاركت و ديوار پوش توسط معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران در شهرك صنعتي آخولاي استان آذربايجان شرقي افتتاح شد.


قدرداني از عملكرد ميز خدمت شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي

از عملكرد مطلوب ميز خدمت شركت شهرك هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي قدرداني شد.


آئين روز بزرگداشت شهدا

آئين بزرگداشت شهدا در شركت شهركهاي صنعتي استان برگزار گرديد


بازديد نماينده استاني عامل توسعه پيمانكاري فرعي از مس سونگون

بازديد نماينده استاني عامل توسعه پيمانكاري فرعي به همراه مديران ستادي از مس سونگون


رويداد استارت آپ ويكند با موضوع صنايع لوازم خانگي به مدت سه روز آغاز به كار كرد

رويداد استارت آپ ويكند با موضوع صنايع لوازم خانگي به مدت سه روز آغاز به كار كرد


بررسي شاخصهاي عملكرد شركت شهركهاي صنعتي استان

جلسه بررسي شاخصهاي عملكرد شركت شهركهاي صنعتي استان اذربايجانشرقي


اولين شهرك صنعتي تخصصي صنفي نمايشگاهي استان

آغاز فعاليت اولين شهرك صنعتي تخصصي صنفي نمايشگاهي استان شهرك صنعتي غيردولتي در شبستر


ايجاد واحد نمونه سازي سريع در صنايع الكترونيك خودرو در شهرك فناوري قطعات خودرو

راه اندازي واحد نمونه سازي سريع در صنايع الكترونيك خودرو با حضور مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان و اعضائ شوراي راهبردي


بازديد مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان از واحد صنعتي شيشه آذر جام

بازديد مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان به همراهي معاون هماهنگي امور عمراني استاندار ومعاون امور معادن وصنايع معدني سازمان صنعت معدن و تجارت استان از واحد صنعتي شيشه اذر جام


بازديد مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان از تعدادي واحدهاي صنعتي بامديريت بانوان در روز زن

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان به مناسبت روز زن از تعدادي واحد هاي صنعتي با مديريت بانوان بازديد به عمل آورد


مسائل مورد بحث پيرامون مشكلات شركتهاي خدماتي دو استان آذربايجان شرقي و فارس

جلسه هم انديشي بين مديران شركتهاي خدماتي شهركها و نواحي صنعتي


جلسه مشترك شركت شهركهاي صنعتي استان با سازمان مديريت و برنامه ريزي در جهت تامين برق

جلسه مشترك شركت شهركهاي صنعتي استان با سازمان مديريت و برنامه ريزي در جهت تامين برق شهركها و نواحي صنعتي استانتور ويژه شركتهاي خدماتي شهركهاي صنعتي استان از شركتهاي خدماتي استان فارس

در ادامه گزارش بازديد شركتهاي خدماتي استان از شهرك صنعتي آب يك شيراز تور ويژه صنعتي عازم شهرك صنعتي بزرگ شيراز شد


گزارش بازديد شركتهاي خدماتي شهركهاي صنعتي استان از شركتهاي خدماتي استان فارس

حضور مديران شركتهاي خدماتي شهركهاي صنعتي استان از شركتهاي خدماتي استان فارس جهت تبادل تجربياتعملیات اجرایی احداث شهرک تخصصی و صنعتی مس در شهرستان ورزقان آغاز شد

عملیات اجرایی احداث شهرک تخصصی و صنعتی مس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان ورزقان آغاز شد.


افتتاح ۲۳ طرح در حوزه تولیدی و زیرساختی شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

۲۳ پروژه در حوزه تولیدی و زیرساختی شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.


افتتاح 5 پروژه صنعتي و عمراني در شهرك صنعتي شهيد سليمي با حضور استاندار آذربايجان شرقي

همزمان با جشن هاي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي پنج پروژه صنعتي و عمراني در شهرك صنعتي شهيد سليمي با حضور محمد رضا پورمحمدي استاندار آذربايجان شرقي به بهره برداري رسيد.


معاون وزير صنعت،معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك بيانيه اي صادر كرد.

معاون وزير صنعت،معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك بيانيه اي صادر كرد.


آغاز عمليات اجرايي نخستين ناحيه صنعتي صنايع دستي در آذربايجان شرقي

عمليات اجرايي نخستين ناحيه اشتغال صنايع دستي و گردشگري در آذربايجان شرقي با حضور معاون امور عمراني استاندار آذربايجان شرقي آغاز شد.


شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي در حوزه پژوهش برتر شناخته شد

شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت معدن و تجارت به عنوان شركت صنعتي استاني برتر شناخته شده و مورد تجليل قرار گرفت.


بررسي مسايل شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي با حضور نماينده شبستر

اقدامات انجام شده و مسايل مربوط به شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي در نشستي با حضور معصومه آقاپور نماينده مردم شبستر در مجلس شوراي اسلامي مورد بررسي قرار گرفت.


تجليل از شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي به مناسبت هفته پژوهش

در آييني كه به مناسبت هفته پژوهش در دانشگاه تبريز برگزار شد از شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي به دليل ايجاد تعاملات بين دانشگاه و صنعت تجليل به عمل آمد.


نقش بخش خصوصي در اداره كشور بسيار تاثيرگذار است

مديركل ديوان محاسبات آذربايجان شرقي گفت: نقش بخش خصوصي در اداره امورات مختلف كشور بسيار مهم و تاثيرگذار است


بررسي وضعيت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي با حضور نماينده تبريز

وضعيت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي با حضور محمد اسماعيل سعيدي،‌نماينده مردم تبريز، آذرشهر و اسكو در مجلس شوراي اسلامي مورد بررسي قرار گرفت.


با حضور وزیر صمت عملیات اجرایی شهرک صنعتی غیردولتی شیشه زرین آغاز شد

با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت عملیات اجرایی شهرک صنعتی غیردولتی شیشه زرین در 85 هکتار و با سرمایه گذاری بیش از 6 هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال 2800 نفری در شهرستان تبریز آغاز شد.


وزير صمت يك واحد توليدي را در شهرك صنعتي آخولا افتتاح كرد

در مراسمي با حضور رضا رحماني وزير صنعت،‌معدن و تجارت و محمدرضا پورمحمدي استاندار آذربايجان شرقي و شهاب بيمقدار نماينده مردم تبريز فاز اول كارخانه ذوب نورد "توان رام" مستقر در شهرك صنعتي آخولا به بهره برداري رسيد.


نماينده اهر و هريس: شهرك هاي صنعتي بستر ايده آل براي سرمايه گذاري است

نماينده مردم اهر و هريس در مجلس شوراي اسلامي گفت: شهرك هاي صنعتي به دليل وجود زيرساخت هاي خدماتي، بستري ايده آل براي سرمايه گذاري محسوب مي شود.


ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری تبریز افتتاح شد

ششمين نمايشگاه نورآوري و فناوري تبريز با حضور دكتر رحماني،‌وزير صنعت، معدن و تجارت، استاندار آذربايجان شرقي، دكتر نجفي مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران و جمعي از مسئولان كشوري در محل نمايشگاه بين المللي تبريز افتتاح شد.


لزوم طراحي روش هاي نوين درآمدزايي براي شركت شهرك هاي صنعتي

معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران بر لزوم طراحي روش هاي نوين درآمدزايي براي شركت شهرك هاي صنعتي استان ها تاكيد كرد.


برگزاري تور صنعتي تخصصي در قزوين و تهران توسط شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي

معاون صنايع كوچك شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از برگزاري تور صنعتي تخصصي فرآوري، بسته بندي و چاپ درقزوين و تهران خبر داد.


سايت هاي اشتغال هنرمندان صنايع دستي در آذربايجان شرقي ايجاد مي شود

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت: بر اساس تفاهم نامه اي كه ما بين اين شركت و اداره كل ميراث فرهنگي،‌صنايع دستي و گردشگري استان منعقد شده ايجاد سايت هاي اشتغال هنرمندان صنايع دستي در دستور كار قرار گرفته است.


لزوم توجه به توسعه شهرک های تخصصی و خصوصی

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بر لزوم توجه به توسعه شهرک های صنعتی تخصصی و غیردولتی تاکید کرد.


46 شهرك و ناحيه صنعتي در آذربايجان شرقي آماده سرمايه گذاري است

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت: 46 شهرك و ناحيه صنعتي در اين استان آماده واگذاري به سرمايه گذاران جهت ايجاد واحدهاي توليدي مي باشد.


برگزاري مانور روز آتش نشاني در شهرك صنعتي شهيد سليمي

مانور آمادگي روز آتش نشاني و ايمني در شهرك صنعتي شهيد سليمي برگزار شد.


رشد مساحت واگذاري زمين در شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از رشد 175 درصدي مساحت زمين هاي واگذار شده به سرمايه گذاران در شش ماه اول سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد


بازدید دكتر صادق نجفي از شهرک های صنعتی مرند و جلفا

دکتر صادق نجفی،معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به همراه نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان های مرند و جلفا و واحدهای تولیدی مستقر در آن دیدن کردند.افتتاح سه واحد توليدي در شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي

به مناسبت هفته دولت سه واحد توليدي در شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي به بهره برداري رسيد.


بخشودگي تعديلات بدهكاران شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغي از سوي سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران تعديلات بدهكاران اين شركت مشمول بخشودگي خواهد شد.


صنایع کوچک ، ارکان مهم توسعه اقتصادی

نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي و امام جمعه تبريز گفت: صنایع کوچک یکی از ارکان مهم توسعه اقتصادی در كشورهاي مختلف بوده و ما نيز بايد از اين ظرفيت نهايت براي توسعه كشور بهره مند شويم.


صنایع کوچک از ارکان مهم توسعه اقتصادی است

نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي و امام جمعه تبريز گفت: صنایع کوچک یکی از ارکان مهم توسعه اقتصادی در كشورهاي مختلف بوده و ما نيز بايد از اين ظرفيت نهايت براي توسعه كشور بهره مند شويم.


‌بسته حمایت از تولید رونمايي مي شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: همزمان با افتتاح بزرگترین نمایشگاه توانمندي هاي صنایع کوچک یک بسته حمایتی از واحدهای تولیدی رونمایی خواهد شد.


دشمن آرزوي زمين گير كردن صنعت كشور را به گور خواهد برد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان‌شرقی با تاکید به اینکه از بین واحدهای تعطیل شده استان نیز ۲۲/۸ درصد به دلیل عدم وجود بازار است،گفت: اگر بخواهیم جلوی آمریکا بایستیم باید جلوی تولید خارجی گرفته شود.


دشمن آرزوي زمين گير كردن صنعت كشور را به گور خواهد برد

دشمن آرزوي زمين گير كردن صنعت كشور را به گور خواهد برد


نجفي خبر داد: ‌بسته حمایت از تولید رونمايي مي شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: همزمان با افتتاح بزرگترین نمایشگاه توانمندي هاي صنایع کوچک یک بسته حمایتی از واحدهای تولیدی رونمایی خواهد شد.
تشكيل كميته بررسي مشكلات شهرك هاي صنعتي در مراغه

كميته بررسي مشكلات شهرك هاي صنعتي در شهرك صنعتي مراغه تشكيل جلسه داده و به مشكلات واحدهاي توليدي اين شهرك رسيدگي كرد.


تشكيل كميته بررسي مشكلات شهرك هاي صنعتي در مراغه

كميته بررسي مشكلات شهرك هاي صنعتي در شهرك صنعتي مراغه تشكيل جلسه داده و به مشكلات واحدهاي توليدي اين شهرك رسيدگي كرد.


بازدید استاندار آذربایجان شرقی از دو شهرک صنعتی استان

استاندار آذربايجان شرقي از دو شهرك صنعتي فناوري خودرو و آيت الله هاشمي رفسنجاني و چند واحد توليدي مستقر بازديد كرد.


حذف 23 فرآیند زاید سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

حذف 23 فرآیند زاید سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی


حذف 23 فرآيند زايد سرمايه گذاري در شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي

مدير حقوقي و امور قراردادهاي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از حذف 23 فرآيند زايد مسير سرمايه گذاري در اين شركت خبر داد.


با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)

با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)


در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه ای تاكيد شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها

در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه¬ای مطرح شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک درهمایش روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای خبرداد: تربیت نیروی تخصصی مورد نیاز بخش صنعت با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای

مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یگانه راهکار خروج از بن‌بست در وضعيت اشتغال را تمركز بر روي کارآفرینی جوانان متعهد و ماهر برشمرد و گفت: با همكاري دانشگاه فني و حرفه اي نيروهاي متخصص را تربيت و جواناني كارآفرين وارد بخش صنعت خواهيم كرد.
افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مطرح کرد: حمایت از بازارهای صادراتی کیف و کفش ایران


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک خبرداد: برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری« روز حمايت از صنايع كوچك »

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران در آيين تجليل از صنعتگران برتر استان گيلان به مناسبت گراميداشت روز صنعت،معدن وتجارت از برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری، روز حمايت از صنايع كوچك خبر داد.


معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک خبرداد : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان صورت بلاعوض


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبرداد: راه اندازي مجدد201 واحد صنعتی در کشور طي سه ماه اخير

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، طی سه ماه گذشته 201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور به طور مجدد راه اندازی شد.در آستانه فرارسيدن 21مرداد، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 1000واحد صنعتي

در آستانه فرارسيدن 21مرداد ، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 700واحد صنعتي


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک: سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک :سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود


معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك تاكيد كرد:حفظ واحدهای تولیدی اولویت وزارت صنعت است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: این سازمان حفظ واحدهای تولیدی موجود کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك/ شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك /شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک


رحماني معاون وزيرصنعت ، معدن وتجارت : طرح تکمیل زنجیره صنایع معدنی در سال جاری در کشور اجرا می شود

معاون وزيردرامور توليد و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعلام كرد: طرح تكميل زنجيره صنايع معدني در سال جاري در كشور اجرا مي گردد.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي تاكيد كرد: افزايش اشتغال پايدار و GDP كشور با حمايت از صنايع كوچك وواحدهاي صنعتي دانش بنيان

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي اعلام كرد: حمايت از صنايع كوچك و واحدهاي صنعتي دانش بنيان در بازه اي زماني كوتاهي مي توان شاهد افزايش اشتغال پايدار در كشور بود.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در بازديد از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي راوند كاشان تاكيد كرد: پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران

در بازديد معاون‌ وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي راوند كاشان بر پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران تاكيد شد.


برگزاري مجمع عمومي طرح تملك داراي سرمايه اي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران

9طرح تملك دارايي سرمايه اي در حوزه كمك به تكميل و ايجاد تصفيه خانه هاي فاضلاب شهركهاي صنعتي ، كمك به ايجاد و توسعه خوشه هاي صنعتي، ايجاد هفت شهرك فناوريو مراكز خدمات فناوري و كسب و كار ،كمك به نوسازي و تجديد ساختار صنايع، كمكهاي فني و اعتباري به صنايع لبني و همچنين كمك به ايجاد زير ساختهاي شهركهاي صنعتي و توسعه زير ساختهاي جاسك و گواتر بوده كه اقدامات مناسبي در اين راستا انجام شده است.