بیانیه توافق سطح خدمت

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران را به اطلاع میرساند:

1- تارنمای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طريق بخش دايره اي شكل وسط صفحه "سامانه پاسخگويي به شكايات"  كه در صفحه اصلي تارنما با آدرس  (www.isipo.ir) قابل مشادهد مي باشد، فراهم نموده است. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های بازرسی سازمان به صورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

2- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

3- اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرمهای الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی گیرد.

4- جهت اطلاع از فرآیندها، ضوابط، مشوق ها و .... مرتبط با متقاضیان ميتوان از طريق تارنمای اصلي سازمان (www.isipo.ir) از بخش "راهنمای متقاضیان" استفاده نمایید.

5- جهت ورود به سایت هر یک از شرکت های استانی ميتوان از طريق تارنمای اصلي سازمان (www.isipo.ir) و از بخش دايره اي شكل وسط صفحه " وب سايت شرکت های استاني" استفاده نمایید.

6- تارنمای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

7- در ذيل این صفحه زمانهایی که تارنما و سامانه هاي سازمان از دسترس خارج خواهد شد اطلاع رسانی می گردد.

 

  • سامانه اطلاعات مکانی شهرک ها و نواحی صنعتی از تاریخ 8/6/96 لغایت 10/6/96 به منظور ارتقاء نرم افزاری و جابجایی سرور از دسترس خارج می باشد