جزئیات فراخوان و اطلاعیه (سايت استان ها)
 

برگزاري تور نمايشگاهي

شروع فراخوان :‌1398/07/23
پایان فراخوان :‌1398/07/27

شرح فراخوان:

فراخوان برگزاري تور نمايشگاهي
شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي در راستاي برگزاري تورهاي نمايشگاهي در نظر دارد تور صنعتي - نمايشگاهي بازديد از نمايشگاه بين المللي كانتون (canton fair) و سه واحد صنعتي مرتبط(برق و الكترونيك) كه از تاريخ 23 لغايت 27 مهرماه 1398 (15 الي 19 اكتبر سال 2019 ) در شهر گوانجو چين برگزار خواهد شد، اجرا نمايد. لذا از مجريان واجد شرايط ذيل جهت برگزاري اين تور نمايشگاهي دعوت به همكاري مي نمايد.
تذكر: اين شركت در راستاي حمايت از واحدهاي صنعتي جهت بازديد از اين نمايشگاه، مبلغي از هزينه هاي تور نمايشگاهي را صرفاً به ازاي يك نماينده از هر واحد صنعتي (به عنوان يارانه حمايتي) پس از برگزاري تور و با ارائه مستندات و فاكتور هاي هزينه شده، پرداخت خواهد كرد. مجري موظف است بصورت انفرادي با متقاضيان حضور در نمايشگاه قرارداد يا تفاهم نامه منعقد نموده و هزينه¬هاي مربوطه را اخذ نمايد.
شرايط عمومي مجريان:
- داراي شخصيت حقوقي ثبت شده باشد.
- ارائه رزومه مناسب جهت برگزاري تورهاي نمايشگاهي
- داراي كادر تحصيل كرده دانشگاهي و مسلط به زبان انگليسي باشد (با ارائه مستندات)
خدمات تور :
1)اخذ ويزا از سفارت چين 2) بليط رفت و برگشت با هواپيما با ذكر ايرلاين پروازي3) اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه در شهر گوانجو چين به مدت 4 شب و 5 روز 4) ترانسفر نمايشگاهي به مدت دو روز 5) هماهنگي بازديد از سه واحد صنعتي مرتبط(با ترانسفر) با هماهنگي انجمن برق و الكترونيك 6) ترانسفر فرودگاه 7) كارت نمايشگاهي 8) بيمه مسافرتي 9) ليدر و مترجم مسلط به زبان انگليسي
شركتهاي واجد شرايط مي توانند مدارك خود را به همراه قيمت پيشنهادي به ازاي هر نفر در اتاق دو تخته و سينگل در پاكت سربسته حداكثر تا مورخ 12/06/98 به دبيرخانه شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي واقع در تبريز، خيابان آزادي، تقاطع گلگشت، كوچه شفا، اول كوچه زيبا، پلاك 4 تحويل نمايند.