جزئیات فراخوان و اطلاعیه (سايت استان ها)
 

فراخوان برگزاري تور نمايشگاهي

شروع فراخوان :‌1398/07/24
پایان فراخوان :‌1398/08/01

شرح فراخوان:

شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي در راستاي برگزاري تورهاي نمايشگاهي در نظر دارد تور بازديد از نمایشگاه و كنفرانس بين المللي لاستيك و پلاستيك(K 2019) دوسلدورف آلمان را كه از تاريخ 24 مهر لغايت 1 آبان 1398 (16 الي 23 اكتبر سال 2019 ) در شهر دوسلدورف برگزار خواهد شد، اجرا نمايد. لذا از مجريان واجد شرايط ذيل جهت برگزاري اين تور نمايشگاهي دعوت به همكاري مي نمايد.
تذكر: اين شركت در راستاي حمايت از واحدهاي صنعتي جهت بازديد از اين نمايشگاه، مبلغي از هزينه هاي تور نمايشگاهي را صرفاً به ازاي يك نماينده از هر واحد صنعتي (به عنوان يارانه حمايتي) پس از برگزاري تور و با ارائه مستندات و فاكتور هاي هزينه شده، پرداخت خواهد كرد. مجري موظف است بصورت انفرادي با متقاضيان حضور در نمايشگاه قرارداد يا تفاهم نامه منعقد نموده و هزينه¬هاي مربوطه را اخذ نمايد.
شرايط عمومي مجريان:
- داراي شخصيت حقوقي ثبت شده باشد.
- ارائه رزومه مناسب جهت برگزاري تورهاي نمايشگاهي در اروپا
- داراي كادر تحصيل كرده دانشگاهي و مسلط به زبان انگليسي باشد (با ارائه مستندات).
خدمات تور :
- اخذ ويزاي شينگن از سفارت آلمان
- بليط رفت و برگشت با هواپيما با ذكر ايرلاين پروازي
- اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه در داخل شهر كلن كشور آلمان به مدت 5 شب و يك شب در هلند
- ترانسفر نمايشگاهي به مدت دو روز
- ترانسفر فرودگاه
- كارت نمايشگاهي
- بيمه مسافرتي
- ليدر و مترجم مسلط به زبان انگليسي
شركتهاي واجد شرايط مي توانند مدارك خود را به همراه قيمت پيشنهادي به ازاي هر نفر در اتاق دو تخته و سينگل در پاكت سربسته تا تاريخ 98/4/31 به دبيرخانه شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجان شرقي واقع در تبريز، خيابان آزادي، تقاطع گلگشت، كوچه شفا، اول كوچه زيبا، پلاك 4 تحويل نمايند.