اخبار > صدور کارت تردد برای کارکنان شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

صدور کارت تردد برای کارکنان شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به اجرای طرح محدودیت تردد و فاصله‌گذاری اجتماعی، برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و کارکنان این واحدها کارت تردد صادر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی سیدمرتضی نیرومند اسکویی، روز شنبه  با قدردانی از تمامی واحدهای صنعتی استان که در این شرایط سخت اقلام مورد نیاز جامعه را تامین می کنند، افزود: صدور این کارت ها در راستای مسوولیت خطیر واحدهای تولیدی برای تامین مایحتاج عمومی مردم و عمل به فرامین رهبری در جهت جهش تولید است.

وی اظهار داشت: در این راستا با هماهنگی های بعمل آمده با معاونت سیاسی استانداری آذربایجان شرقی مقرر شد برای تسهیل عبور و مرور واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی کارت تردد توسط شرکت های خدماتی شهرک ها و نواحی صنعتی صادر شود تا صاحبان، کارکنان و کارگران این واحدها بدون هیچگونه مشکلی به واحدهای تولیدی رفت و آمد کنند.

نیرومند، ادامه داد: صاحبان یا نمایندگان واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی، از ساعت ۱۱ صبح امروز می توانند با مراجعه به دفتر شرکت های خدماتی و مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی نسبت به دریافت کارت تردد اقدام کنند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این امور اداری های واحدهای تولیدی مستقر یا غیرمستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی نیز می توانند برای کارکنان خود  کارت تردد صادر کنند.

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از بامداد روز جمعه هشتم فروردین همزمان با سراسر کشور در تمام شهرهای آذربایجان شرقی آغاز شده و تردد در مبادی ورودی و خروجی شهرها، از سوی نیروی انتظامی کنترل می‌شود.

ذربایجان شرقی دارای ۵۶ شهرک و نواحی صنعتی مصوب بوده که از این تعداد ۴۶ شهرک و نواحی در حال بهره برداری است.

تاريخ: 1399/01/09  | ساعت: ١٣:١٥ | شناسه: ٩٨٣٧ | تعداد نمايش: 80

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج