اخبار > زیرساخت‌های جهش تولید در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی فراهم است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

زیرساخت‌های جهش تولید در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی فراهم است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: زیرساخت‌های لازم برای جهش تولید مدنظر رهبر معظم انقلاب در شهرک‌های صنعتی استان فراهم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی سیدمرتضی نیرومنداسکویی، روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از واحد تولیدکننده ژل و مواد ضدعفونی کننده واقع در شهرک صنعتی شهید سلیمی با تاکید بر تلاش واحدهای صنعتی استان برای تحقق شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است، افزود: در زمان کنونی ۲ هزار و ۴۶۴ واحد صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی دولتی استان مستقر هستند.

وی  اظهار داشت: در سال جاری تلاش می شود علاوه بر حمایت از واحدهای فعال با رفع موانع، واحدهای غیرفعال نیز به چرخه تولید بازگردند تا با افزایش تولید داخلی زمینه تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید فراهم شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: در سال ٩٨ با تلاش تولیدکنندگان و صنعتگران، رونق تولید در واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان تحقق یافت و امسال نیز تلاش می شود با تامین امکانات و زیرساخت‌های لازم میزان تولید این واحدها دوچندان شود.

نیرومند اسکویی،  با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی استان در خصوص تامین برق مورد نیاز خود، ادامه داد: سال گذشته با پیگیری‌های مسوولان ارشد استانی برق مورد نیاز واحدهای تولیدی تامین شود.

وی یادآوری کرد: در زمان کنونی عملیات ساخت و ساز ٣٢ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شهید سلیمی انجام و ماشین آلات آن ها نیز نصب شده که با رفع مشکل برق این واحدها راه اندازی می شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی در این مراسم با اهدای شاخه گل از کارگران و کارکنان پیشتاز برای مقابله با ویروس کرونا در واحد تولیدی دارو گستر هجرت به عنوان تولید کننده ژل و مواد ضدعفونی قدردانی کرد.

تاريخ: 1399/01/06  | ساعت: ٢٣:٤٧ | شناسه: ٩٨٢٠ | تعداد نمايش: 72

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج