اخبار > اطلاعيه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اطلاعيه

اطلاعیه شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی در خصوص «پرداخت اقساط» و «تمدید شرایط واگذاری زمین»

روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی در خصوص پرداخت اقساط حق بهره‌برداری اراضی واگذار شده و همچنین تمدید شرایط واگذاری زمین اطلاعیه‌ای صادر کرد.
 
متن اطلاعیه روابط عمومي اين شركت به شرح زیر است:
در راستای تكریم هرچه بهتر ارباب رجوع و ضرورت رسیدگی به حجم بالای تقاضا در ایام پایانی سال در شركت شهرك‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی، با توجه به شرایط به‌وجود آمده و رعایت ضوابط ایمنی و بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر بیماری كرونا، شرایط واگذاری زمین بر اساس دستورالعمل بهره‌برداری سال 1398 را تا انتهای اردیبهشت سال 1399 تمدید شد.
در همین راستا فعالان اقتصادی، به‌ویژه صاحبان بنگاه‌های کوچک و متوسط مستقر در شهرك‌ها و نواحی صنعتی در پرداخت اقساط حق بهره‌برداری اراضی واگذار شده، اقساط اسفند 1398 لغایت اردیبهشت 1399 واحدهای صنعتی بدون هیچ گونه تعدیلی به انتهای اقساط مربوطه منتقل می‌شود.
 
ارائه خدمات از طریق میز خدمت
 
شركت شهرك‌های صنعتی استان در اطلاعیه‌ای دیگر نیز تاکید کرده است: به اطلاع کلیه مراجعین محترم شهرك‌های صنعتی استان می‌رساند، در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از انتقال آن، انجام خدمات این شرکت از طریق مراجعه به میز خدمت الکترونیکی در سایت شرکت شهرك‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی به آدرس  http://eazar.isipo.ir به صورت غیر حضوری  انجام می‌شود.

تاريخ: 1398/12/21  | ساعت: ١٠:٥٠ | شناسه: ٩٧٥٥ | تعداد نمايش: 105

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج