اخبار > حذف 23 فرآیند زاید سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

حذف 23 فرآیند زاید سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

حذف 23 فرآیند زاید سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

مدير حقوقي و امور قراردادهاي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از حذف 23 فرآيند زايد مسير سرمايه گذاري در اين شركت خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، رحيم بابايي اظهار كرد: پس از استقرار ميز خدمت در اين شركت اقدامات لازم براي كاهش بروكراسي اداري و مراجعات سرمايه گذاران به بخش هاي مختلف انجام و پس از برگزاري جلسات متعدد كارشناسي 23 فرآيند در واگذاري حق انتفاع حذف و در 11 فرآيند خلاصه شد.
وي ادامه داد: در مدت زماني كه از استقرار ميز خدمت در شركت شهرك هاي صنعتي استان مي گذرد رضايتمندي مراجعه كنندگان از كاهش بروكراسي ها بالا رفته و فضاي سرمايه گذاري در استان بهبود يافته است.
بابايي با اشاره به استقرار واحد حقوقي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي در ميز خدمت، گفت: حضور مستقيم همكاران حقوقي در كنار همكاران ساير بخش ها موجب شده تا بتوانيم بدون واسطه مشكلات را رصد كرده و با نظر حمايتي در جهت حل مشكلات قدم برداريم.
وي افزود: يكي ديگر از مزاياي حضور واحد حقوقي در ميز خدمت سلب ديدگاه سنتي به اين واحد بوده و باعث شده تا مراجعه كنندگان از اين بخش به عنوان همراه خود ياد كنند.

تاريخ: 1397/05/13  | ساعت: ١٣:٥٥ | شناسه: ٩٦٦ | تعداد نمايش: 106

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج