اخبار > بازديد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربايجان شرقي از واحد توليدي ضد عفوني كننده بیمارستانی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربايجان شرقي از واحد توليدي ضد عفوني كننده بیمارستانی

عامل شرکت شهرک های صنعتی استان از واحد توليدي شركت دارو گستر هجرت، توليد كننده ژل وضدعفوني كننده هاي بيمارستاني مستقر در شهرك صنعتي شهيد سليمي بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي استان، سيد مرتضي نيرومند ظهر دیروز(دوشنبه) در راستای تاکیدات وزیر محترم صمت جهت بررسی وضعیت تولید و موجودی مواد اولیه واحد‌های مهم تولید مواد ضدعفونی، از واحد توليدي شركت دارو گستر هجرت، توليد كننده ژل وضدعفوني كننده هاي بيمارستاني مستقر در شهرك صنعتي شهيد سليمي جهت بررسی روند کار این مجموعه بازدید کرد.

این واحد صنعتی در گذشته در یک شیفت فعالیت می کرد و در ماه ۵ تن تولید انواع ضدعفونی کننده بیمارستانی و ژل ضدعفونی کننده دست تولید می کرد ولی اکنون بخاطر شرایط بوجود آمده و جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت سه شیفت فعالیت کرده و روزانه ۵ تن محصول تولید می کند.

در این بازدید مسوولان کارخانه اعلام کردن این واحد تولیدی هیچ مشکلی در تولید نداشته و ان شالله با بالا بردن ظرفیت تولید بازار را تامین خواهند کرد.

همچنین مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی در راستای حمایت و رفع موانع تولید از واحد تولیدی یامور اولین تولید کننده کف پوشهای اسفنجی و شرکت ممتاز آذر (هسته شکن) مستقر در شهرك صنعتي شهيد سليمي بازدید کرده و به بررسی مسائل و مشکلات انها پرداخت.

تاريخ: 1398/12/06  | ساعت: ١١:١٧ | شناسه: ٩٦٣١ | تعداد نمايش: 92

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج