اخبار > طرح توسعه يك واحد توليدي قوطي‌هاي دو تكه و سه تكه در شهرک صنعتی عالي نسب افتتاح شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در دومین روز دهه فجر انقلاب اسلامی؛

طرح توسعه يك واحد توليدي قوطي‌هاي دو تكه و سه تكه در شهرک صنعتی عالي نسب افتتاح شد

در جریان سفر مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي به بستان آباد كه روز يكشنبه با همراهي فرماندار و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي اين شهرستان انجام شد، طرح توسعه واحد توليدي "آسان باز شو آرمان" در شهرک صنعتی عالي نسب افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در دومین روز دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح توسعه واحد توليدي قوطي‌هاي دو تكه و سه تكه در شهرک صنعتی عالي نسب بهره‌برداری شد.
 
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي، در جریان سفر مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي به بستان آباد كه روز يكشنبه با همراهي فرماندار و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي اين شهرستان انجام شد، طرح توسعه واحد توليدي "آسان باز شو آرمان" در شهرک صنعتی عالي نسب افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
 
این واحد صنعتي دارای ۱۸ هزار مترمربع مساحت و ۸ هزار مترمربع زیربنا بوده و در زمینه تولید قوطی دو تكه و سه تکه، در شل (آسان باز شو) و چاپ و لاک با ظرفیت تولید سالانه ۹ هزار و ۶۰۰ تن مصرف ورق فعالیت می‌کند.
 
برای اجرای طرح توسعه این واحد تولیدی بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال سرمايه‌گذاري صورت گرفته و برای ۹۰ نفر به‌طور مستقیم اشتغالزایی شده است.
 
شهرک صنعتی عالی نسب واقع در جاده تبریز ـ بستان آباد دارای بیش از ۶۰ واحد توليدي فعال است که بیش از ۲ هزار و ۱۱۹ نفر در آن مشغول فعالیت هستند.

تاريخ: 1398/11/13  | ساعت: ١٧:٤٧ | شناسه: ٩٢٧٥ | تعداد نمايش: 324

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج