اخبار > مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی: نباید اجازه دهیم فرهنگ ایثار و شهادت از بین برود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی: نباید اجازه دهیم فرهنگ ایثار و شهادت از بین برود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی:
نباید اجازه دهیم فرهنگ ایثار و شهادت از بین برود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی تاکید کرد: این کشور برای  رشد و توسعه و مقابله با تهدیدهای دشمنان به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد و نباید اجازه دهیم این فرهنگ از بین برود .
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، سید مرتضی نیرومند در آیین تجلیل از اعضای خانواده‌های شاهد و ایثارگر شاغل در این شرکت اظهار کرد: انسان‌های ناب و بزرگی را در جریان جنگ تحمیلی از دست دادیم و شاید نبود آنها و خلاء ایجاد شده به واسطه آن، مشكلات بزرگي براي كشور ايجاد كرد، چرا که اگر امروز امثال شهید باکری، شهید تجلایی و شهید یاغچیان در قید حیات بودند قطعا اتفاقات دیگری در کشور رخ می‌داد.
وی با تاکید بر اهمیت توجه به  بیانیه گام  دوم انقلاب اظهار کرد: آنهایی که به انقلاب و نظام اعتقاد نداشتند  و با نیت سوء استفاده سوار کشتی انقلاب شده بودند خوشبختانه در چهل سالگی انقلاب یکی پس از دیگری  چهره خود را نشان می‌دهند و زمان ریزش آنها فرا رسیده است.
وی یادآور شد: کشور ما اکنون در زیر شدیدترین تحریم ها و در کنار دشمنی دشمنانی بسیار قدر، توانسته روی پای خود بایستد و روز به روز پیشرفت کند که این امر به برکت ولایت رخ می دهد و خون شهدا و رشادت جانبازان عزیز، انقلاب ما را بیمه کرده است.
نیرومند با تاکید بر اینکه خانواده های شهدا امروز وظیفه سنگینی در خصوص حفظ فرهنگ ایثار وشهادت  بر عهده دارند، گفت: فرزندان شهدا و ایثارگرانی که در دستگاه‌های مختلف شاهد هستند  در واقع نماینده تمامی خانواده های شاهد و ایثارگرهستند و باید با رفتار خود آبروی این خانواده ها و در واقع آبروی شهدا را حفظ کنند.
وی اضافه کرد: دشمنان تمام تلاش خود را برای از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت به کار می‌برند و خانواده‌های شهدا باید به این امر توجه کنند.
وی گفت: ما به وجود ایثار گرا ن و خانواده های شهدا در این شرکت افتخار می کنیم.
در پايان نيز با اهداى لوح سپاس از رزمندگان،ايثارگران و خانواده شهدا شركت شهركهاى صنعتى تقديربعمل امد

تاريخ: 1398/07/08  | ساعت: ١٤:٠١ | شناسه: ٧٧٧٤ | تعداد نمايش: 173

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج