اخبار > 4 واحد تولیدی در شهرك‌هاي صنعتي استان آذربایجان شرقی بهره‌برداری شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

4 واحد تولیدی در شهرك‌هاي صنعتي استان آذربایجان شرقی بهره‌برداری شد

صبح امروز (یکشنبه) در جریان سفر محسن صالحی‌نیا به استان آذربایجان شرقی، یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی عالی نسب، دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی 4 تبریز و یک واحد توليدي در شهرک صنعتي آخولا به بهره‌برداری رسيد.

چهار واحد تولیدی صنعتی با سرمایه‌گذاری 2 هزار و 260 میلیارد ریال با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در استان آذربایجان شرقی بهره‌‌برداری شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، صبح امروز (یکشنبه) در جریان سفر محسن صالحی‌نیا به استان آذربایجان شرقی، یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی عالی نسب، دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی 4 تبریز و یک واحد توليدي در شهرک صنعتي آخولا به بهره‌برداری رسيد.

افتتاح واحد توليدي "آسان بازشو آرمان" (توليد كننده قوطي و در قوطي كنسرو) با سرمايه‌گذاري 1880 ميليارد ريال و اشتغالزايي 65 نفر، بازديد از واحد توليدي "آذهايتكس" (توليد كننده قطعات و مونتاژ خودرو) با سرمايه‌گذاري 1000 ميليارد ريال و با اشتغال 385 نفر و نشست با هيأت مديره شركت خدماتي، از جمله برنامه‌هاي حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرك صنعتي سعيد آباد (عالي نسب) بود.

همچنين با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در شهرك صنعتي 4 تبريز، دو واحد توليدي "بقاء" (توليد كننده آبليمو، رب و مواد غذايي) با سرمايه‌گذاري 100 ميليارد ريال و اشتغالزايي 202 نفر و "آذر تك درب" (توليد كننده درهای ضد سرقت) با سرمايه‌گذاري 80 ميليارد ريال و اشتغالزايي 40 نفر به بهره‌برداري رسيد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنين با حضور در شهرك صنعتي آخولا، واحد توليدي "آذين پوش سهند" (توليد كننده پاركت و ديوار پوش) را با سرمايه‌گذاري 300 ميليارد ريال و اشتغالزايي 100نفر افتتاح كرد.

محسن صالحي‌نيا ـ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ـ در حاشيه اين بازديدها در گفت‌وگو با خبرنگاران از اختصاص 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات از منابع صندوق توسعه ملی و 10 هزار میلیارد تومان از منابع داخلی بانک‌ها برای تکمیل طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالا، سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، توسعه و نوسازی صنایع و توسعه مراکز خدمات فنآوری و کسب ‌و کار در سال آینده خبر داد.

استاندار آذربایجان شرقی نيز در حاشیه افتتاح این واحدهاي صنعتي گفت: علی‌رغم کاستی‌ها، تلاش می‌کنیم که تولید، اشتغال و رونق اقتصادی در سال آینده به مراتب بهتر از امسال باشد.

گفتني است، در جريان حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرك‌هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي كه با همراهي استاندار، رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي و مديران دستگاه‌هاي اجرايي اين استان انجام شد، مسائل و مشكلات واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان آذربايجان شرقي از نزديك مورد بررسي قرار گرفت و درخصوص هريك، دستورات لازم صادر شد.

تاريخ: 1397/12/26  | ساعت: ٢٠:١٣ | شناسه: ٥٣٦٢ | تعداد نمايش: 1222


خروج