اخبار > بررسي مسايل شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي با حضور نماينده شبستر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بررسي مسايل شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي با حضور نماينده شبستر

بررسي مسايل شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي با حضور نماينده شبستر

اقدامات انجام شده و مسايل مربوط به شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي در نشستي با حضور معصومه آقاپور نماينده مردم شبستر در مجلس شوراي اسلامي مورد بررسي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، آقاپور در اين نشست با تاكيد بر اهميت شهرك هاي صنعتي در توسعه اقتصادي كشور و استان، گفت:افزايش سهم استان از شاخص توليد ناخالص ملي تنها با حل مشكلات شهرك هاي صنعتي و توسعه واحدهاي توليدي امكان پذير است.

وي ادامه داد: با توجه به تنوع خدمات در شهرك هاي صنعتي و ارتباط آن با 18 دستگاه، همكاري همه جانبه براي ارتقاي شهرك هاي صنعتي لازم است چرا كه شركت شهرك هاي صنعتي به تنهايي قادر به تامين زيرساخت هاي مورد نياز نمي باشد.

نماينده مردم شبسترگفت: تامين برق شهرك هاي صنعتي استان از سوي وزارت نيرو با مشكل مواجه شده است كه در اين خصوص پيگيري هاي لازم را در سطوح مختلف انجام خواهيم داد.

وي افزود:‌وجود شرايط خاص براي واگذاري زمين در شهرك هاي صنعتي براي زنان فرصت بسيار خوبي براي آن ها فراهم كرده تا با استفاده از اين تسهيلات حضور پررنگي در حوزه توليد داشته باشند و لازم است تا اين شرايط و تسهيلات براي استفاده حداكثري زنان اطلاع رساني بيشتري شود.

وي ادامه داد:‌تامين آب صنعتي يكي از چالش هاي اساسي بخش توليد در منطقه است كه خوشبختانه انتقال 185 ميليون مترمكعب آب براي صنعت و شرب از رودخانه ارس را پيگيري مي كنيم.

آقاپور با تقدير از برگزاري دوره هاي آموزشي براي واحدهاي توليدي توسط شركت شهرك هاي صنعتي، اضافه كرد: اين دوره ها براي ارتقاي دانش مديران و كاركنان واحدهاي توليدي بسيار موثر است و لازم است تا جهت گيري آن ها به سمت دوره هاي مالي و حقوقي باشد تا خلا موجود واحدهاي توليدي در اين بخش ها پر شود.

وي پيش از اين نشست از ميز خدمت شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي نيز ديدن كرد و در جريان اين بازديد گفت: اين اقدام گام بسيار مهمي در آگاهي بخشي از قوانين به مراجعين، شفاف سازي و تسهيل امور مراجعين اين شركت محسوب مي شود.

نماينده مردم شبستر در مجلس شوراي اسلامي افزود: ميز خدمت با اين شرايط و كيفيت كاري يك الگوي كشوري محسوب مي شود و بايد از آن به عنوان گام اساسي در احقاق شفافيت،‌صراحت در كار و اعتمادسازي مردم به نظام ياد كرد.

تاريخ: 1397/09/27  | ساعت: ٠٩:٠٢ | شناسه: ٣٣٠٨ | تعداد نمايش: 128

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج