اخبار > با حضور وزیر صمت عملیات اجرایی شهرک صنعتی غیردولتی شیشه زرین آغاز شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

با حضور وزیر صمت عملیات اجرایی شهرک صنعتی غیردولتی شیشه زرین آغاز شد

با حضور وزیر صمت عملیات اجرایی شهرک صنعتی غیردولتی شیشه زرین آغاز شد

با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت عملیات اجرایی شهرک صنعتی غیردولتی شیشه زرین در 85 هکتار و با سرمایه گذاری بیش از 6 هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال 2800 نفری در شهرستان تبریز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، رحمانی در آغاز عملیات اجرایی این شهرک تخصصی گفت: راه اندازی شهرک‌های تخصصی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی از اهداف اصلی وزارت صنعت در دوره جدید است به نوعی که این شهرک‌ها بتواند زنجیره تولید از معدن تا محصول را طراحی و اجرا کنند.

وزیر صمت افزود: این شهرک جزو شهرک‌های خاص تولیدی آذربایجان شرقی است که با تکنولوژی روز دنیا و‌ هایتک در زنجیره تولید خود محصولات خاص مانند شیشه‌های خم خودرو و سولارهای خورشیدی برای تولید برق را دارد و ایران سومین کشور در جهان است که این تکنولوژی را توسط کارشناسان داخلی بومی سازی می‌کند که امیدواریم چرخه تولید این محصول در جاهای دیگر کشور نیز فعال شود.

شایان ذکر است، قبل از آغاز عملیات اجرایی این محصول و افتتاح شهرک صنعتی تخصصی وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه استاندار آذربایجان شرقی خط تولید شیشه‌ آذر افتتاح شد که در این کارخانه انواع شیشه‌های قابل مصرف برای بازار داخلی از جمله شیشه‌های خودرو نیز تولید می‌شود.

تاريخ: 1397/09/18  | ساعت: ١٣:٥٢ | شناسه: ٣٠٩٩ | تعداد نمايش: 98

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج