اخبار > سفر تيم اقتصادي آذربايجان شرقي به شبستر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

سفر تيم اقتصادي آذربايجان شرقي به شبستر

محمد كلامي معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار آذربايجان شرقي روز دوشنبه (۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۱) در سفر یک روزه به شهرستان شبستر با همراهي رييس سازمان صمت استان، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداري و فرماندار شهرستان شبستر ضمن حضور در جلسه كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان در شهرك صنعتي بعثت،در راستاي رفع موانع توليد از چند واحد توليدي مستقر در شهركهاي صنعتي منطقه شبستر بازدید و از نزديك به بررسي مشكل تقاطع غير همسطح شهركهاي صنعتي سرمايه گذاري خارجي و بعثت پرداخت .

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي كلامي در اولین برنامه، با حضور در شهرك صنعتي سرمايه گذاري خارجي از دو واحد توليد كننده انواع بيسكويت و كلوچه و قطعات خودرو بازديد كرد.

واحد توليدى درنا بنيس توليد كننده انواع بيسكويت و كلوچه با سرمايه گذاري بالغ بر هزار ميليارد ريال براى ١١٠ نفر بطور مستقيم اشتغال ايجاد كرده است و شركت آدينه كهرباي نيكو صنعت توليد كننده انواع قطعات خودرو بويژه قطعات الكترونيكي و الكتريكي با اشتغال 80 نفر بطور مستقيم و 240 نفر بطور غيرمستقيم در حال فعاليت مي باشند.

كلامي در اين بازديد ها گفت : اميد داريم شهرستان شبستر با توجه به ظرفيت بالاي توليد و صنعت به يكي از قطب هاي صنعتي استان تبديل شود .

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار آذربايجان شرقي با  حضور در شهرك صنعتي بعثت از فاز توسعه ۴۰۰  هکتاری شهرک صنعتی بازديد و به بررسي مسايل و مشكلات تقاطع غير همسطح شهركهاي صنعتي سرمايه گذاري خارجي و بعثت پرداخت و دستورات لازم جهت تكميل اين پروژه را صادر كرد.

همچنين در جهت رفع موانع توليد از واحد توليدي پارت صنعت توليد كننده انواع قطعات خودرو با سرمايه گذاري بالغ بر 500 ميليارد ريال و اشتغالزايي 250نفر بازديد كرد.

 

 

بررسي 6 پرونده در جلسه كارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید آذربايجان شرقي

جلسه كارگروه ستاد تسهیل استان آذربايجان شرقي به رياست معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار برگزار وشش پرونده در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

مشكلات بانكي و دريافت تسهيلات ، ماليات از جمله مشكلات واحدهاي توليدي بود كه مصوباتي در راستای تسریع در حل مشکلات صنعتگرا ن استان گرفته شد.

تيم اقتصادي استان در ادامه حضور در شهرستان شبستر از سورتينگ ميوه و سردخانه مستقر در شهرك صنعتي شبستر بازديد و به بررسي مسايل و مشكلات آنان پرداختند.

تاريخ: 1401/05/11  | ساعت: ٠٩:٥٢ | شناسه: ١٨٦٣٨ | تعداد نمايش: 16

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج