اخبار > اجرای هفت هزار متر شبکه فاضلاب در شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی خبر داد

اجرای هفت هزار متر شبکه فاضلاب در شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از اجرای ۳۴ هزار مترمربع آسفالت و لکه گیری معابر و ۷۰۰۰ متر شبکه فاضلاب در شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی سید مرتضی نیرومند اسکویی در پایان جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی، در جمع خبرنگاران گفت: پروژه‌های خیابان سازی، شبکه فاضلاب، اجرای خط انتقال و شبکه روشنایی برق و تجهیز چاه از عمده پروژه‌های اجرایی در شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی است.

وی افزود: این پروژه‌ها به منظور ارتقای زیرساخت شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی با هدف تامین رفاه صنعتگران تکمیل و یا در حال اجرا است.

وی در خصوص اتمام پروژه خیابان سازی، گفت: پروژه خیابان‌سازی، آسفالت و لکه گیری معابر با اعتبار بالغ بر ۸۴ میلیارد ریال و حجم ۳۴ هزار مترمربع به اتمام رسید.

نیرومند تصریح کرد: اصلاح مسیر ورودی شهرک صنعتی از مهمترین مطالبات صنعتگران شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی بود که به همت معاونت فنی شرکت به پایان رسید.

وی در خصوص اجرای شبکه فاضلاب شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: در جهت جمع آوری و انتقال صحیح فاضلاب‌ها به تصفیه خانه فاضلاب صنعتی، اجرای شبکه فاضلاب در دستور کار قرار گرفته و تاکنون هفت کیلومتر از شبکه فضلاب با اعتبار بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰ درصد در حال اجرا است.

وی در خصوص ایجاد زیرساخت‌های برق در شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز افزود: ظرف دو سال اخیر پروژه‌های شبکه روشنایی معابر به مقدار چهار کیلومتر، احداث پست‌های هوایی به تعداد سه دستگاه، احداث ساختمان و تجهیز یک دستگاه پست کلیدخانه برق، انتقال خط فشار متوسط هوایی سه مداره از محل پست فوق توزیع صوفیان به شهرک صنعتی با کابل فاصله دار به مقدار بیش از چهار کیلومتر با هزینه کرد بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال انجام یافته است. 

نیرومند اظهار کرد: در سال جاری نیز پروژه ورود و خروج فیدرهای احداثی به کلیدخانه و توسعه شبکه توزیع ۲۰ کیلوولت در فاز توسعه شهرک صنعتی آیت الله هاشمی رفسنجانی با مبلغ قراردادی تقریبا ۲۰ میلیارد ریال و با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصد در حال اجرا است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی، وی افزود: به منظور تامین آب مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی نسبت به جابجایی و حفر یک حلقه چاه اقدام کرده که با توجه به نیاز واحدهای مستقر در شهرک صنعتی، تجهیز چاه جدید و اجرای خط انتقال و تجهیز چاه آب در حال انجام است.

در پايان اين جلسه رييس و اعضاي هيات مديره شركت خدماتي شهرك صنعتي آيت الله هاشمي رفسنجاني به پاس تلاشهاي مديرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتي استان آذربايجان شرقي در راستاي تكميل زيرساخت هاي آن شهرك صنعتي از با اهداي لوح سپاس از وي تقدير كردند.

تاريخ: 1401/02/20  | ساعت: ٢١:٢٢ | شناسه: ١٧٤٦٢ | تعداد نمايش: 33

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج