اخبار > رشد مساحت واگذاري زمين در شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

رشد مساحت واگذاري زمين در شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي

رشد مساحت واگذاري زمين در شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از رشد 175 درصدي مساحت زمين هاي واگذار شده به سرمايه گذاران در شش ماه اول سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از رشد 175 درصدي مساحت زمين هاي واگذار شده به سرمايه گذاران در شش ماه اول سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، سيد مرتضي نيرومند اسكويي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار كرد: در طول شش ماه اول سال گذشته 20 هكتار زمين صنعتي به سرمايه گذاران واگذار شده بود كه اين ميزان در سال جاري به 57 هكتار افزايش يافته است.

وي افزود: اين ميزان زمين واگذار شده در طي 70 فقره قرار داد به سرمايه گذاران واگذار شده كه نشان دهنده وجود اميد به سرمايه گذاري در آذربايجان شرقي مي باشد.

نيرومند اسكويي ادامه داد: بر اساس جواز تاسيس ارايه شده از سوي اين سرمايه گذاران با احداث واحدهاي توليدي در اين زمين هاي صنعتي يكهزار و 345 نفر اشتغالزايي شده و بيش از سه هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري به عمل خواهد آمد.

وي ايجاد فضاي حمايتي از صنعتگران در استان و ارايه مشوق ها و طرح هاي حمايتي از توليد كنندگان را از عوامل اصلي رشد مساحت واگذاري زمين در شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي عنوان كرد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي عنوان كرد:‌واگذاري زمين به صورت نقد و اقساط، مشوق بخشودگي بخشي از حق انتفاع زمين در صورت بهره برداري در مدت معين، ماليات با ضريب صفرو مستثني بودن از قانون شهرداري ها از جمله مزاياي استقرار واحدها در شهرك هاي صنعتي به شمار مي رود.

تاريخ: 1397/07/04  | ساعت: ٠٨:٢٩ | شناسه: ١٧٣٨ | تعداد نمايش: 225

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج