اخبار > بازدید دكتر صادق نجفي از شهرک های صنعتی مرند و جلفا
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید دكتر صادق نجفي از شهرک های صنعتی مرند و جلفا

دکتر صادق نجفی،معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به همراه نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان های مرند و جلفا و واحدهای تولیدی مستقر در آن دیدن کردند.

 دکتر صادق نجفی، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به همراه نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان های مرند و جلفا و واحدهای تولیدی مستقر در آن دیدن کردند.
به گزارش روابط عمومي،دکتر صادق نجفی همچنین در جریان این بازدیدها از واحدهای تولیدی مصنوعات چوبی روستای ارسی شهرستان جلفا دیدن کرده و دستورات لازم جهت احداث ناحیه صنعتی روستایی در این منطقه را صادر کرد.
دکتر نجفی در جریان بازدید از شهرک صنعتی هادیشهر از شرکت تولیدی مهراد تولید کننده عایق های رطوبتی و جلفا کاران ارس تولید کننده محصولات ریسندگی دیدن کرده و به مشکلات آن ها رسیدگی کرد.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با حضور در ناحیه صنعتی زنوز از طرح الیاف شیشه دیدن کرده و دستورات لازم جهت تامین آب مورد نیاز آن را صادر کرد.
وی در ادامه در شهرک صنعتی مرند حضور یافته و ضمن بازدید از زیرساخت های آن از دو واحد تولیدی ترشی کام و رب تانیا دیدن کرد.
بازدید از واحدهای مبلمان داخل شهر مرند برنامه بعدی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بود.
دکتر نجفی در ادامه در نشست مشترکی با حضور فرماندار شهرستان و نماینده مردم در مجلس به مشکلات واحدهای تولیدی و شهرکهای صنعتی رسیدگی کرد.

تاريخ: 1397/06/21  | ساعت: ١٦:٥٤ | شناسه: ١٦٠١ | تعداد نمايش: 522


خروج