اخبار > ایجاد ۲۴۸ مورد اشتغال مستقیم در شهرک صنعتی ملکان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی خبر داد

ایجاد ۲۴۸ مورد اشتغال مستقیم در شهرک صنعتی ملکان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به واحدهای به بهره برداری رسیده در شهرک صنعتی ملکان، گفت: در حال حاضر، ۲۴۸ مورد اشتغال مستقیم در این شهرک صنعتی به وجود آمده است

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان صبح امروز (شنبه ) سید مرتضی نیرومند اسکویی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات و اجرای توسعه شهرک صنعتی ملکان، با بیان اینکه این شهرک دارای 50.25 هکتار زمین صنعتی است، اظهار کرد: در حال حاضر در شهرک صنعتی ملکان 100 قرارداد با سرمایه‌گذاران منعقد شده که از این تعداد 14 واحد به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به این‌که توسعه شهرک صنعتی ملکان از برنامه‌های مهم شرکت شهرک‌های صنعتی استان است‌، افزود: این موضوع بعد از اقدامات استعلام از ادارات، به کارگروه توسعه زیربنایی استان ارسال می‌شود تا ایجاد توسعه شهرک صنعتی ملکان برای استقرار صنایع مجاز به سرمایه‌گذاران فراهم شود.

وی کمبود برق را یکی از مشکلات اساسی شهرک‌ها و نواحی صنعتی برشمرد و گفت: بسیاری از تولید کنندگان به خاطر نبود برق از سرمایه گذاری اجتناب می‌کنند که در این رابطه از عضو کمسیون صنایع مجلس شورای اسلامی جهت رفع مشکلات برق خواستار مساعدت هستیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، مشکل آب را از دیگر مشکلات شهرک‌های صنعتی استان عنوان کرد.

نماینده مردم شهرستان ملکان نیز در این جلسه، اولویت مجلس را تولید و اشتغال بیان کرده و با اشاره به ازدحام سرمایه‌گذاران بر اجرای سریع توسعه شهرک صنعتی تاکید کردند.

سید علی موسوی اضافه کرد: در اطراف بخش لیلان شهرستان ملکان نیز با توجه به پتانسیل‌های منطقه، ضرورت ایجاد یک ناحیه صنعتی وجود دارد و امیدواریم شرکت شهرک‌های صنعتی استان با مطالعه وضعیت منطقه نسبت به عملياتي كردن موضوع اقدام نمايد.

 جلسه بررسی مسائل و مشکلات و اجرای توسعه شهرک صنعتی ملکان با حضور نماینده مردم شهرستان ملکان در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی برگزار شد.

تاريخ: 1399/08/03  | ساعت: ١٦:٠٣ | شناسه: ١٢١٣٨ | تعداد نمايش: 24

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج