اخبار > امام جمعه تبریز عنوان کرد؛ پیشگامی خانواده مقیمی در کارهای خیر نام زنده یاد پدرشان را ماندگار کرده است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

امام جمعه تبریز عنوان کرد؛ پیشگامی خانواده مقیمی در کارهای خیر نام زنده یاد پدرشان را ماندگار کرده است

امام جمعه تبریز گفت: نام ﺳﯿﺪ ﺭﺿﺎ ﻣﻘﯿﻤﯽ ﺍﺻﻞ، یادآور صحنه های تکرار ناشدنی از رشادت در سنگر تولید، اشتغال و تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی است.

به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي در آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در مراسم افتتاح مدرسه زنده یاد مهندس سیدرضا مقیمی اصل و دومین سالگرد وفات ایشان با بیان اینکه مقیمی یکی از قهرمانان صنعتی کشور بود، گفت: رفتار و سلوک خیرخواهانه زنده یاد مقیمی به ویژه با کارگران و کمک های انسان دوستانه مرحوم رمز ماندگاری و محبوبیت او در عرصه تولید و صنعت و معدن آذربایجان است.

امام جمعه تبریز اضافه کرد: آن مرحوم با مناعت طبع و دید وسیع که داشت در کارهای خیر پیشگام بود و مهر و محبت حاکم بر مجموعه تولیدی وی باعث شده بود تمام کارگران کارخانه «مهراصل»، ایشان را «آتا» صدا بکنند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم خاطرنشان کرد: نام ﺳﯿﺪ ﺭﺿﺎ ﻣﻘﯿﻤﯽ ﺍﺻﻞ، یادآور صحنه های تکرار ناشدنی از رشادت در سنگر تولید، اشتغال و تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی است.

وی تاکید کرد: پیشگامی خانواده مقیمی در کارهای خیر و خدا پسندانه نام زنده یاد پدرشان را ماندگار کرده است.

لازم به ذكر است واحد توليدي مهر اصل از واحد هاي صنعتي موفق در استان و كشور مي باشد كه مستقر در شهرك صنعتي شهيد سليمي است

تاريخ: 1399/06/13  | ساعت: ١١:٠٢ | شناسه: ١١٦٦٣ | تعداد نمايش: 42

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج