اخبار > احداث واحد تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلوردی/ مکان یابی برای ایجاد شهرکی برای ارائه تولیدات خانگی، عرضه فروشگاهی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

احداث واحد تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلوردی/ مکان یابی برای ایجاد شهرکی برای ارائه تولیدات خانگی، عرضه فروشگاهی

جلسه بررسي مسايل و مشكلات شهرستان هريس با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداريآذربايجان شرقي و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي ظهر ديروز(چهارشنبه) جواد رحمتی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهری، عمرانی و گردشگری شهرستان هریس، مکان یابی برای ایجاد شهرکی برای ارائه تولیدات خانگی، عرضه فروشگاهی تحت عنوان بازارچه کارگاهی برای تولید و عرضه فطیر، فرش و تولیدات لبنی را مهمترین عامل در ایجاد و رونق اقتصاد گردشگری شهرستان هریس عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در خصوص صنعت فرش هریس بایستی سرمایه گذار جذب شود، افزود: برای تولیدات روستایی و کارگاه فرش در این شهرستان حاضر هستیم هزینه کنیم تا این تولیدات عرضه شود.

سيد مرتضي نيرومند اسكويي مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان نيز از احداث واحد تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلوردی خبرداد و افزود: این طرح از اولویت های این شرکت می باشد و در صورت ارایه زمین مورد نیاز برای احداث شهرک صنعتی در هریس این آمادگی را داریم که نسبت به احداث شهرک صنعتی در هریس اقدام کنیم  و در صورت وجود متقاضی برای ایجاد شهرک صنعتی خصوصی هم مجوز شهرک صنعتی خصوصی بدون اخذ هزینه ارائه می شود.

وی همچنین از احداث ناحیه صنعتی خواجه در زمینی به مساحت ۲۷ هکتار خبرداد و گفت: این ناحیه صنعتی در مرحله استعلام است و در صورت اتمام مراحل اداری احداث خواهد شد

تاريخ: 1399/05/02  | ساعت: ٠٩:٤٠ | شناسه: ١١٠١٤ | تعداد نمايش: 37

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج