اخبار > تکمیل زیرساخت های انجام شده برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در شهركهاي صنعتي شهرستان ميانه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

تکمیل زیرساخت های انجام شده برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در شهركهاي صنعتي شهرستان ميانه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از آمادگی برای جذب سرمایه گذار در شهرک های صنعتی میانه ۲ و ترکمانچای خبرداد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی سید مرتضی نیرومند اسکویی ديروز(شنبه) در سفر به شهرستان ميانه پس از بازدید از شهرک صنعتی میانه در جلسه با فرماندار این شهرستان گفت : با هدف تکمیل زیرساخت های انجام شده برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار آماده جذب سرمایه گذار در شهرک های صنعتی میانه 2 و ترکمنچای وكاغذكنان هستیم .

وي خاطر نشان کرد قسمت عمده زیرساخت‌های شهرک های صنعتی میانه از جمله خيابان سازي، آب،برق،گاز تکمیل و برخی ديگر زیرساخت حال تکمیل می باشد.

 

 نیرومند اسکویی همچنین از سرمایه گذاران صنعتی خواست با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان میانه و تکمیل زیرساخت های موجود در شهرکهای صنعتی این شهرستان و همچنين اختصاص مشوق ها برای سرمایه گذاری از این فرصت برای ایجاد واحد تولیدی صنعتی و اشتغال پایدار در سال جهش تولید در این شهرستان استفاده کنند.

فرماندار ویژه میانه نيز  از اقدامات انجام شده در هفته های اخیر مانند تکمیل مخزن هوایی و اتصال آب میانه در شهرک شماره 2 به مخزن، خرید ترانس میانه 2 برای روشنایی معابر و لکه گیری و مرمت آسفالت میانه در شهرک شماره یک، تکمیل نیرو رسانی آب شرب ترکمانچای، راه اندازی چاه آقکند، فنس کشی و ذیوارکشی مخزن میانه در شهرک شماره یک میانه و برخورد با متصرفین از مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي قدردانی نمود.

در ادامه اين سفر يك روزه مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي با مهدي اسماعيلي نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفتگو كردند.

در اين جلسه مقرر گرديد اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي مسير جاده دسترسي مشترك شهرك صنعتي ميانه و راه روستاي حصار لكه گيري و آسفالت را انجام دهد وبه  منظور همسان سازی پیاده روهای خیابان ها شهرك در جهت زیباسازی منظر شهرك، عملیات کفپوش گذاری این معابر نيز توسط شركت شهركهاي صنعتي انجام مي شود.

شهرستان ميانه داراي 4 شهرك صنعتي دولتي، يك شهرك صنعتي غيردولتي و يك ناحيه صنعتي انتقالي از جهاد كشاورزي مي باشد.

تاريخ: 1399/04/29  | ساعت: ١٣:٣٠ | شناسه: ١٠٩٧٩ | تعداد نمايش: 95

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج