اخبار > بهره‌برداري از ۲ طرح تولیدی در شهرک صنعتي شهید سلیمی تبریز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد:

بهره‌برداري از ۲ طرح تولیدی در شهرک صنعتي شهید سلیمی تبریز

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ۲ طرح تولیدی در شهرک صنعتي شهید سلیمی تبریز به بهره‌برداری رسید.

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ۲ طرح تولیدی در شهرک صنعتي شهید سلیمی تبریز به بهره‌برداری رسید.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌های صنعتی ايران، روز دوشنبه با حضور محسن صالحي‌نيا و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان آذربايجان شرقي، واحد صنعتي "اطهر دانه آذربایجان" در زمینی به وسعت ۸ هکتار با سرمایه‌گذاری ۸۵۰ میلیارد ریال افتتاح شد.
 
این كارخانه كه در زمینه تولید خوراک دام، طیور و فول و فت سویا فعالیت دارد، براي ۶۰ نفر شغل ايجاد كرده است.
 
همچنین در این مراسم، طرح توسعه "شرکت پترو پیرامون" که در زمینه تولید انواع نایلون، نایلکس و چاپ فعالیت می‌کند، به بهره‌برداری رسید.
 
فاز توسعه این واحد صنعتي ۳ هزار و ۴۰۰ مترمربع است که با سرمايه‌گذاري ۲۰۰ میلیارد ریال برای ۲۵ نفر ايجاد اشتغال شده است.
 
این شرکت در زمینی به وسعت ۱۱ هزار و ۶۰۷ مترمربع و با سرمایه‌گذاری بیش از ۷۰۰ میلیارد ریالی راه اندازی شده است و در آن ۱۰۲ نفر مشغول فعالیت هستند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه ضمن بازديد از تنديس مهندس سید رضا مقیمی اصل ـ مدیرعامل فقيد کارخانجات تولیدی مهر اصل ـ به مقام شامخ اين بزرگمرد عرصه صنعت کشور اداي احترام كرد.
 
شهرک صنعتی شهید سلیمی بزرگترین شهرک صنعتی در استان آذربایجان شرقی است که در سال ۱۳۶۷ عملیات آماده سازی با احداث زیربناها آغاز و در پاییز ۱۳۶۸ به بهره‌برداری رسید.
 
این شهرک صنعتي ۵ هزار و ۵۸۵  هکتار وسعت دارد که تمام قطعات زمین صنعتی ایجاد شده به متقاضیان واگذار شده است.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1399/03/19  | ساعت: ١٥:٠٠ | شناسه: ١٠٤٦٠ | تعداد نمايش: 486


خروج