اخبار > اولين جلسه حل مسايل و مشكلات ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري استان در سال جهش توليد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اولين جلسه حل مسايل و مشكلات ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري استان در سال جهش توليد

باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان اولين جلسه حل مسايل و مشكلات ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري استان در سال جهش توليد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي صبح پنجشنبه در اولين جلسه حل مسايل و مشكلات ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري استان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی بر لزوم تسریع در روند عملیاتی ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري در «قزلجه میدان» تاکید کرد.جواد رحمتی در جلسه  بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی ناحيه صنعتي صنايع دستي و گردشگري واقع در قزلجه میدان با اشاره به لزوم تسریع در روند آماده سازی سایت صنایع دستی استان، گفت: با توجه به این‌که ایجاد سایت صنایع دستی استان، علاوه بر تجمیع فعالیت‌های هنری و سنتی در یک مجموعه تخصصی، زمینه فعالیت گسترده و توسعه تولید صنایع دستی استان را فراهم خواهد کرد، لذا باید روند عملیات اجرایی این پروژه با همکاری دستگاه‌های ذیربط تسریع یابد.
 
وی افزود: در راستای تامین بخشی از اعتبار اجرایی این پروژه، هنرمندان و صنعتگران واجد شرایط، بخشی از هزینه این پروژه را خواهند پرداخت.
 
وی با اشاره به این‌که برنامه ریزی‌های لازم جهت جلب مشارکت مدنی سرمایه‌گذاران در این پروژه انجام خواهد شد، اظهار کرد: در راستای توسعه پروژه ناحیه صنعتی صنایع دستی و گردشگری زمینه لازم جهت مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فراهم خواهد شد.
 
لازم به ذکر است شرکت شهرکهای صنعتی استان و سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان  در راستای جلب مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در تعامل خواهد بود تا در راستای توسعه ناحیه صنعتی صنایع دستی و گردشگری اقدامات ویژه‌ای را انجام گیرد

تاريخ: 1399/02/06  | ساعت: ١٠:٤٢ | شناسه: ١٠٠٤٧ | تعداد نمايش: 51

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج